trening mięśnie brzucha i klatka

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
ostatnio postanowiłem coś ze sobą zrobić i postanowiłem że zacznę ćwiczyć a że jestem szczupły to chciałem sobie wyćwiczyć mięśnie brzycha i powiększyć swoją klatke piersiową... i dlatego chciałbym sie dowiedzieć jakie są najlepsze ćwiczenia na te mięsnie ??
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Poczytaj tematy o ABS II, A6W i innych związanych z brzuchem. Pełno było już.
 
H

http://www.suplementy.ulti

Guest
ostatnio postanowiłem coś ze sobą zrobić i postanowiłem że zacznę ćwiczyć a że jestem szczupły to chciałem sobie wyćwiczyć mięśnie brzycha i powiększyć swoją klatke piersiową... i dlatego chciałbym sie dowiedzieć jakie są najlepsze ćwiczenia na te mięsnie ??



Mięśnie brzucha

Siady.
Leżymy na plecach, nogi ugięte w kolanach, ręce założone na kark. Unosimy tułów aż klatką piersiową dotkniemy kolan. Dobrze jeśli podczas wykonywania tego ćwiczenia możemy zaprzeć o coś nogi.

Unoszenie prostych nóg.
Leżymy na plecach, dłonie podkładamy pod biodra. Nogi złączone, wyprostowane trzymamy ok 10 cm nad podłogą. Unosimy nogi w górę, aż osiągniemy pion. Następnie powoli opuszczamy do pozycji wyjściowej.

Super skłony.
Kładziemy się na plecach i unosimy nogi prosto do pionu. Trzymając nogi nieruchomo w górze unosimy głowę i tułów i próbujemy dotknąć palcami stóp. Następnie opuszczamy się w dół, ale nie dotykamy głowa podłogi.

Klatka piersiowa

Wyciskanie w leżeniu

Działanie: Wyciskanie w leżeniu łączy się z pracą mięśni piersiowych, naramiennych i tricepsów.
Pozycja wyjściowa: Leżąc na plecach na płaskiej ławce uchwyć sztangę nieco szerzej niż szerokość barków. Sztanga powinna być trzymana bezpośrednio nad klatką piersiową.

Ruch: Zwracaj uwagę na to, aby ramiona kierowały się na boki, powoli zginaj ręce i opuszczaj sztangę prosto do dołu, aż gryf dotknie środkowej części klatki piersiowej, nieco powyżej linii łączącej sutki, Następnie wypchnij sztangę do pozycji wyjściowej i powtarzaj ruch, aż do wykonania zalecanej liczby powtórzeń.

Wskazówki treningowe: Nie zginaj grzbietu ani nie wstrzymuj oddechu. Zmniejsza to napięcie trenowanych mięśni i może być niebezpieczne dla zdrowia.

Rozpiętki na płaskiej ławce

Działanie: Ćwiczenie to wpływa na rozwój mięśni piersiowych i naramiennych.

Pozycja wyjściowa: Leżąc na plecach na płaskiej ławce i trzymając sztangielki w obu rękach, wyprostuj ręce do góry ponad klatkę piersiową.

Ruch: Utrzymując ręce lekko zgięte w łokciach opuszczaj sztangielki na boki tak głęboko, aż poczujesz silne rozciągnięcie mięśni piersiowych. Ramiona powinny zejść wyraźnie poniżej osi ciała.

Wskazówki treningowe: Zwracaj uwagę na to, aby zrobić głęboki wdech w trakcie opuszczania sztangielek i silny wydech podczas wznoszenia ich po tym samym łuku do górnego położenia.


4488142-w razie pytań służę pomocą :)
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Mam nadzieję że twoja przygoda z siłownia nie potrwa długo bo jak cały czas bedziesz ćwiczył klate i brzuch to bedziesz wyglądał jak kaleka ćwiczy się całe ciało....
 

AllAhmedAllBadyll

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
ostatnio postanowiłem coś ze sobą zrobić i postanowiłem że zacznę ćwiczyć a że jestem szczupły to chciałem sobie wyćwiczyć mięśnie brzycha i powiększyć swoją klatke piersiową... i dlatego chciałbym sie dowiedzieć jakie są najlepsze ćwiczenia na te mięsnie ??
Pamiętaj tylko o jednym przy rzeźbieniu brzucha wszystkie ćwiczenia rób na wciągniętym brzuchu no i nie zapomnij o bareczkach i grzbieciku no i o łapkach poszukaj sobie jakiś opisów ćwiczeń pełno tego w necie a i naprawdę ważne nóżki
 
Do góry