Trening domatora

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Witam! Trenuję już od jakiegoś czasu, ale niestety musiałem sobie zrobic dośc długą przerwę (szkoła, matura i inne sprawy). Jako, że egzaminy mam już za sobą, chcę powrócic do treningu i bardziej go rozszerzyc. Nie bardzo wiem od czego zacząc, ponieważ do dyspozycji mam tylko hantle 2x6kg, a chodzenie na siłownię, czy zakup innego sprzętu nie wchodzi w grę :/ (Najbliższa siłownia jest za daleko, a na sztangę lub inny sprzęt nie mogę sobie pozwolic, bo cienko z kasą). Chciałbym cwiczyc tym co mam i osiągac jak najlepsze wyniki bez użycia dodatkowych urządzeń.
Jak już wcześniej wspomniałem, u mnie w portfelu na razie pusto, więc o suplementach i odżywkach również mogę zapomniec.
Zależy mi na wycwiczeniu całego ciała aby utrzymac proporcjonalną sylwetkę ;)

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam B. T.
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
No, ok :) Zacznę od jutra. Jeżeli ktoś chciałby mnie wesprzec jeszcze jakimiś radami lub planem cwiczeń, to będę bardzo wdzięczny ;)
 

grzechu719

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie musisz wydawać dużo kasy na sprzęt. Za sztangę może Ci posłużyć jakaś prosta rura a za obciążenia np. jakieś metalowe koła albo coś w tym stylu
Jak zaczynałem to za obciążenia służyły mi koła od taczki, zębatki od maszyn, mieliśmy nawet obciążenia z cementu.
Wystarczy że trochę pokombinujesz

pozdrawiam,
Paweł
grzechu719.wordpress.com
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Dokładnie też zaczynałem od betonowych krążków albo jakieś tarcze hamulcowe wystarczy sie wybrac na złom i poszperać trochę
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Odleję sobie z betonu, to też będzie git :) Dzięki za pomoc ;)
 
Do góry