Traweling 2014

Sentino

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Paterrock napisał:
Gdzie, kiedy, czym, po ile, w ile, na ile itp.
To zależy. Osobiście przymierzam się do kolejnej wycieczki organizowanej w 100% przez siebie. Kwatery bardzo dobrze wynajmować poprzez do tego już teraz zaczynam szukać taniego przelotu jeśli się nie uda będę kombinował jakiś współny przejazd z Polski. Jest to o tyle fajna opcja, że omijasz ten cały hotelowy harmider jesteś Panem siebie na wakacjach, masz też możliwość wybory miejsca zakwaterowania, hotele najczęściej są zawsze blisko morza, a niekoniecznie blisko zabytków, a mnie interesuje zwiedzanie, a nie smażenie. ogólnie możliwości jest dużo kierunke pewnie Hiszpania, ale jeszcze nie na 100%
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja zastanawiam się natomiast dokąd pojechać na wczasy w czerwcu. Chcialabym za granicę - Cypr albo Albania ...
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Ja na pewno w lipcu zawitam na kołobrzeską plażę. Jak się wszystko powiedzie to i wypad na Chorwację się szykuje:) We wrześniu lub październiku trip ale to jeszcze w trakcie przeglądania katalogów Itaki i burzliwych negocjacji z kobitką moją:)
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
a ja dziś niby przypadkiem zostawię włączony komputer na stole z otwartą stroną, na której mój luby ujrzy super promocję - I love Europa. Jeśli się nie skusi na te super ceny,to ja już nie wiem, jak mam go przekonać do wyjazdu :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Kierunek obrany:) Wyspy kanaryjskie a dokładnie Lanzaronte, Arrecife Gran Hotel & Spa. Może ktoś był to niech podzieli się opinią:)
 

matixxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
1
Miasto
wwa
ja celuję w Toskanię. co prawda dopiero październik ale ciepło będzie i tak a ludzi już trochę mniej :D piekne krajobrazy i architektura w tych wszystkich miasteczkach powala!
 
Do góry