Tranwestyci

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Co sądzicie o tranwestytach ? Akceptujecie ich ????

Ja jestem tolerancyjny i cenie ich że wbrew wszystkim są sobą i decydują się na operacje by być sobą a nie na siłe męczyć się. Mi by nie przeszkadzało trzymać się z trenwestytami, i nie rozumiem tych co mają wonty.

Chociażby Miriam jest bardzo ładna i trzeba zrozumieć iż to kobieta a nie facet, dusza kobiety powędrowała do męskiego ciała, ale skutecznie to zmieniła, owszem wszystkiego nie można zmienić ale bardzoe dobry efekt osiągneła! Gratuluje jej!

A facetom niektórym zaakceptowanie tego nie pozwala chora duma, a mi to zupełnie nie przeszkadza, bo ciesze się iż oni dążą do tego by sie dobrze czuć!

Jak tutaj ktoś taki jest to serdecznie POZDRAWIAM =)

:papa:


A do tych którzy Ich nie akceptują to prosze piszcie to w sposób kulturany a nie agresywny, bo wtedy ja zaczne ich bronić w ten sam sposób....
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
chhyba troche mylisz pojecia ;)
transwestytyzm to pewnego rodzaju dewiacja seksualna - podnieca faceta przebieranie w damskie rzeczy itp, dobrze sie w tym czuje, co nie znaczy odrazu że czuje się kobietą
to jest transseksualizm - kobieta w męskim ciele i na odwrót

co nie zmienia faktu, ze posrób transwestytów jest wielu transseksualistów

a moje zdanie na ich temat? wogole mi nie przeszkadzają :) ciekawe urozmaicenie i tyle. A transseksualistom współczuję, bo ja nie chciałąbym nienawidzić swojego ciała. To musi byc okropne uczucie
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Transwestyty nigdy nie spotkałem, ale jeśli nie robił by tego przy mnie to akceptuje.

Transseksualizm to nic innego tylko dążenie do szczęścia i przyjemności - akceptacja.
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Ja z reguły wszystkich akceptuję, więc do tranwestytów ani transseksualistów nic nie mam. Podziwiam ich za to, że nie wstydzą się tego kim są, a przy okazji swoją ''innoscia'' urozmajcają świat :D
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Ja z reguły wszystkich akceptuję, więc do tranwestytów ani transseksualistów nic nie mam. Podziwiam ich za to, że nie wstydzą się tego kim są, a przy okazji swoją ''innoscia'' urozmajcają świat :D
 
Do góry