Transkomunikacja możliwa !

P

Pałka

Guest
Odnosząc się do zdjęcia tego naukowca, który według tekstu pojawił się na ekranie, powiem tak: nie wiedziałam że duchy mają okulary i jednodniowy zarost...
Jestem sceptycznie nastawiona do tego.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Ja jakoś odnoszę się neutralnie do tego bo duchy na pewno gdzieś tam jakieś są ale z tą transkomunikacją tez możliwe technika sie rozwija to i duchy muszą sobie radzic jakoś^^
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"nie wiedziałam że duchy mają okulary" - o ktore zdjecie ci chodzi .>?? Bo jesli chodzi o te u gory, to przeciez zostalo ono zrobione jak jeszcze zyl. A na tym zdjeciu z dolu ja nie widzę u niego okularów.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Odnosząc się do zdjęcia tego naukowca, który według tekstu pojawił się na ekranie, powiem tak: nie wiedziałam że duchy mają okulary i jednodniowy zarost...
Jestem sceptycznie nastawiona do tego.
fightern wyjaśnił, ale w zasadzie jeśli ktoś całe życie brode zapuszczał to jego duch by jej nie miał? to nie miałby też włosów na głowie... kobieta jako duch łysa by była? więc niech będzie że brode może mieć... a jak ktoś nie brode miał tylko taki jednodniowy zarost? to czemu duch miałby nie mieć? poza tym przyjeło się że duch wygląda jak człowiek którym był, jeśli człowiek stale nosił okulary, to były częścią jego stałego wyglądu, i prawdopodobnie te okulary były ważne dla człowieka, co za tym idzie duch mógłby je 'przejąć'
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Polecam film Głosy - jest to thiller o transkomunikacji. Choć wiadomo jak to w filmie wiele rzeczy dodano, ale sama transkomunikacja jest możliwa.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Oglądałem "Głosy" czytałem na ten temat troche i jakoś mi się wierzyć w to nie chcę...
 

Luzgur

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Zostało to potwierdozne naukowo (tasmy z nagraniami zostaly dokladnie przeanalizowane).
Przez kogo?Kiedy?W jaki sposób?
W artykule który podałeś niema żadnych konkretów dowiadujemy się tylko, że robił jakieś doświadczenia i ktoś tam mu wierzył nic mi nie wiadomo jakoby świat naukowy zaakceptował wyniki tych rzekomych badań ...
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@Luzgur - "Przez kogo?Kiedy?W jaki sposób?
W artykule który podałeś niema żadnych konkretów dowiadujemy się tylko, że robił jakieś doświadczenia i ktoś tam mu wierzył nic mi nie wiadomo jakoby świat naukowy zaakceptował wyniki tych rzekomych badań ..." - oto cytat "Eksperymenty były przeprowadzane w obecności świadków i potwierdzone później przez fizyków i wielu naukowców reprezentujących pokrewne dziedziny wiedzy empirycznej. Potem do eksperymentów zaczęto wykorzystywać ekran telewizyjny."
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Jeśli rzeczywiście zostało by to potwierdzone naukowo to trąbiło by się o tym na całym świecie a tu cisza, sam uwierzę jak zobaczę...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
żeby trąbić na cały świat z czymś takim trzeba mieć fundusz żeby zwołać konferencje i kampanie mającą na celu nagłośnienie tego, bo żaden zakład naukowy nie zaryzykuje reputacji maczając w tym palce, a same media jeśli się tym zainteresują, to tylko brukowce, bo porządne media nawet nie myślą żeby pisać o duchach. ale fakt, coś by się o uszy już dawno obiło...
 
P

Pałka

Guest
Chciałabym zobaczyć autentyczny film, na którym pojawiają się twarze, albo chociaż przeczytać inny artykuł o takim zjawisku. Inaczej trudno mi jest uwierzyć. A zresztą nie wiem, czy artykuł jest wiarygodny, czy może lekko podkolorowany.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
ciekawe, ciekawe

Chciałabym zobaczyć autentyczny film, na którym pojawiają się twarze, albo chociaż przeczytać inny artykuł o takim zjawisku. Inaczej trudno mi jest uwierzyć. A zresztą nie wiem, czy artykuł jest wiarygodny, czy może lekko podkolorowany.


ja też :)
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@Pałka - "A zresztą nie wiem, czy artykuł jest wiarygodny, czy może lekko podkolorowany." - Artykuł jest wiarygodny. O transkomunikacji pisze również na wikipedii.
 
P

Pałka

Guest
O transkomunikacji pisze również na wikipedii.

Tak, ale na wikipedii jest zapewne wyjaśnienie co to jest i na czym polega, a nie jest opisany jakiś inny przypadek przypadek. Poza tym, chciałabym wiedzieć skąd u Ciebie taka pewność w 100% wiarygodność artykułu.
 

Luzgur

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
@Pałka - "A zresztą nie wiem, czy artykuł jest wiarygodny, czy może lekko podkolorowany." - Artykuł jest wiarygodny. O transkomunikacji pisze również na wikipedii.
Pod hasłem "Spirytyzm" do którego autor hasła podobnie jak współczesna nauka odnosi się sceptycznie...


Eksperymenty były przeprowadzane w obecności świadków i potwierdzone później przez fizyków i wielu naukowców reprezentujących pokrewne dziedziny wiedzy empirycznej.
A kogo konkretnie ?
 

IloveSpeed

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jako ze nasza dusza moze byc istniejacą po naszej smierci energia, ktora zreszta plynie w nas (prąd o napieciu ok. 120mV), mozemy pozostawiac w otoczeniu jakby elektryczny slad naszej obecnosci. Tasmy wideo sa czule na impulsy elektryczne, podobnie klisze i matryce fotograficzne. Stad mozliwe jest zarejestrowanie naszej obecnosci, gdy nas juz nie ma na tym swiecie ;)
 
Do góry