Transfery 2012/2013

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Saga z Modriciem to trwa już od dosyć dawna, był już blisko Chelsea, rozmawiał z Realem ale Tottenham robił mu jakieś problemy. Nie zdziwił bym się gdyby Luka pozostał w Totkach i tam na znak protestu grzał ławę :).
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Gdyby przeszedł do United to wtedy walka o mistrzostwo była niesamowicie ciekawa. City nadal bardzo groźne, Chelsea z Hazardem i być może jeszcze Hulkiem, no i United z Van Persi'em i Modriciem. To byłby chyba sezon jeszcze ciekawszy od ostatniego
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Tylko, że teraz mamy niestety modę na to żeby grać tak jak Barca. A zakupy Chelsea też właśnie na to wskazują. Hazard, Oscar, Marin. Oni mają zapewnić dominację w środku pola i pozwolić na grę podobną do klubu z Katalonii. A Hulk ze swoimi warunkami fizycznymi raczej sprawdziłby się w takiej lidze jak Premier League, która jest przecież ligą siłową.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Chociaż United nie kibicuje to muszę przyznać, że na papierze ich atak wygląda teraz imponująco. Jeśli van Persie utrzyma formę z zeszłego sezonu i zrozumie się z zespołem to razem z Rooneyem mogą być postrachem w Premier League. A przecież w takim wypadku na ławce nadal będą trzymający poziom napastnicy np. Chicarito.
Jeszcze tej nici porozumienia chyba nie złapali, ale to pewnie kwestia czasu.

Transfery Lewego to taka never ending story, ale pojawiły się kolejne dywagacje na ten temat http://www.sport.banzaj.pl/Robert-Lewandowski-juz-dzis-w-Tottenhamie-55828.html
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Villas-Boas ma nosa do ciekawych transferów więc może się to okazać prawdą. Tylko czy Lewy poradziłby sobie? Według mnie powinien pozostać na ten sezon w Borussi i potwierdzić swoje umiejętności. Potem przyjdzie czas na wielki transfer.
 

Tomash3

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Modric już jest w Realu :) Oj to Ozil ma konkurencję, ciekaw jestem co pokaże Chorwat.
 

Milan1899

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Chciało by się powiedzieć że ta saga NARESZCIE dobiegła końca :D. Ale według mnie Modric jest zawodnikiem słabszym niż Mesut ;). Chyba, że magiczny Mourinho wymyśli jakieś modyfikacje w systemie gry, może mniej gry skrzydłowymi (Di Maria, Callejon), i w zamian za to Ozilowi w rozegraniu pomógł by Chorwat, a może jakieś przesunięcie CR7 do ataku... kto wie :p

To jeszcze dorzucę, że Bojan Krkic (pamiętacie tego pana z Barcelony :p) stał się zawodnikiem "mojego" Milanu ;)
 
Do góry