Trampolina

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Widzę, że powstaje nowy trend ;) A my w domu mamy taką dużą trampolinę, jak w linku powyżej, już od dawna i każdy sobie na niej skacze w zależności od potrzeb: czy chce się wyżyć, poprawić sobie humor, spalić kalorie, poszaleć ze znajomymi. Ja nie wiem, co to jest, ale każdy, kto do nas przychodzi i widzi trampolinę, to od razu chce spróbować. Dla mnie w trampolinach najfajniejsze jest to, że wyzwalają właśnie w ludziach chęć do zabawy.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dla mnie i tak bezkonkurencyjna jest trampolina z rączkami i ta z namiotem
W ten weekend jade na OFF festiwal szkoda, że nie pomyslałam o takim 'namiocie' wczesniej. Na pewno byłoby wygodniej niz na zwykłej twardej ziemi. heh, może za rok :)
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Spalanie kalorii poprzez skakanie na trampolinie to rewelacyjny sposób. Moja siostra kupiła sobie trampolinę i korzysta z niej tylko rodzina, ale też znajomi którzy ja odwiedzają i oczywiście ja :). Pomysł namiotu na trampolinę jest kuszący zwłaszcza, że na trampoliny.pl jest w niezłej cenie, a polska deszczowa jesień już się zbliża ;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
a polska deszczowa jesień już się zbliża ;)

Ale, że jak...? Masz zamiar spać pod takim namiotem na trampolinie polską deszczową jesienią? :p no co ty mówisz :D
Swoją droga to fajnie by było, gdy troche popadało. Za dużo tego słońca ostatnio mamy, nie sądzicie? :p
 
C

compton_style

Guest
Właśnie też nie wiem po co ten namiot na trampolinie. Sam namiot i samą trampolinę rozumiem, ale połączenia nie:). A to prawda, że dzięki trampolinom z tej strony da się schudnąć? Takie podskoki coś dają?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Zabawa przednia na takiej trampolinie :) dla dzieciaków świetną zabawą są takie trampoliny ogrodzone tą siatką aby nie wypaść.
 

Małgorzata 00

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie
Trampoliny super sprawa, i super zabawa jednocześnie ze spalaniem :) teraz w Krakowie otworzył się Park Trampolin Arena 3D z wielka konstrukcją trampolinową zabawa dla malych i dużych
http://www.parktrampolin.pl/

pozdrawiam
Gosia
 

Adrianna Bodalska

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja skacze od2 miesiecy regularnie po 5 razy w tygodniu i razem z tym filmikiem
. pierwszego dnia robilam do 2 nastepnego do 3 i tak codzinnie az udalo mi sie do 7mki zrobic. na poczatku owszem, bylam cala zlana potem ( tak jak instruktorzy na filmiku) ale efekty bezcenne! schudlam z rozmiaru 16 ( bluzki ) do 12 a z rozmiaru spodni z 14 do 10 a nawet 8 ! i to w 2 miesiace :) oczywiscie nie jem tlustego, smazonego, nie slodze, nie jem slodyczy i nie pije alkoholu a i nie jem po 18 :) wiem, ze potrzeba rowniez ograniczyc weglowodany. jem jasny chleb to raczej nie sluzy ale nie obzeram sie :) w soboty daje lekki upust i jem albo jakies slodyczne albo po prostu fast fooda. moja koloezanka zachecila mnie do tego schudla z 98 kg na 70 kilka kilogramow cwiczac po 3 razy w tyg stisujac wlasnie taka diete i raz w tygodniu jadla macdonalda z tym, ze ona juz cwiczy po poltora godziny dziennie ja niestetty przy malym dziecku raczej nie bede miala tak czasu :) ale po uplywie 2 miesiecy wytrzymuje cale 50 min skakania bez zadyszki i pocac sie nie znacznie. kondycja poprawila sie o 100 % jak nie wiecej :) polecam wsyztskim !!!! tylko co do trampoliny..... potrzeba profesjonalnej ale takowa driga, zwykle trampoliny, ktore uzywamy z koelzankami sa na miesiac gora 2. pekaja sprezyy i tzreba nowe kupywac :)
 
D

Dziubek_1

Guest
Zabawa przednia, oczywiście, ale pamiętajcie o rozgrzewce przed takim skakaniem, bo "w kość" dostają mocno stawy- skokowy i kolanowy. Może się jakaś kontuzja przykleić
 

Mar90

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziubek_1 napisał:
Zabawa przednia, oczywiście, ale pamiętajcie o rozgrzewce przed takim skakaniem, bo "w kość" dostają mocno stawy- skokowy i kolanowy. Może się jakaś kontuzja przykleić
Rozgrzewka przed skakaniem niekoniecznie jest potrzebna. Tylko na poczatku nie przesadzajmy z czasem, który poświęciimy na skakanie. Zacznijmy od 15 minut, a dopiero potem zwiększajmy czas:)
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
tylko najpierw się rozgrzej :) a potem skacz :) każda forma ruchu jest dobra:)
Trzeba się rozgrzać przecież nacisk idzie na stawy, kostki, stopy - ćwiczenie bez rozgrzewki to prawie ze samobójstwo :)
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Przynajmniej 40 minut będzie okey bo do 40 minut spalasz tylko glikogen z mięśni a dopiero później zaczynasz spalać tłuszczyk z ciała :) A najlepiej jest ćwiczyć przez godzinę jednorazowo w tego typu ćwiczeniach jak skakanka ale ciężko jest przez godzinę skakać na skakance ;/
 
Do góry