trampki

konir

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Witam, poszukuje butow do szkoly.Musza miec jasna podeszwe.
co takiego - http://moda.allegro.pl/item1194147194_oldschool_hit_classic_buty_trampki_szare_43.html
z gory dziekuje za pomoc;)
 
B

benjamima

Guest
zobacz na tanisport.pl, mają ogrmony wybór butów w tym stylu... ja do szkoły zawsze chodziłem w halówkach, są tanie, dosyć długo się trzymają no i mają niezłą przyczepność żeby sobie poganiać po korytarzach :p
 

I_Repair_You

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Co z ceną?
W jakim przedziale cenowym chcesz się zamknąć?
Jaki masz rozmiar.?
Powiedz cos więcej ; )
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Musisz być przygotowany na to, że noga Ci w tym trampkach zwiędnie. Taki materiał.
 
B

benjamima

Guest
popieram przedmówców, pytając na forum lepiej od razu podać więcej informacji żeby potem uniknąć zbędnych pytań :)no i trampki to bardzo delikatne obuwie, praktycznie przed niczym nie chroni, wejdziesz w kałuże na boisku i porobione, dziury w podeszwach to kwestia góra kilku miesięcy..
 
B

benjamima

Guest
No tak, legendarne Converse. Są zdecydowanie bardziej wytrzymałe, i "cool" niż zwykłe trampy, ale cena też jest kilkukrotnie wyższa :p Są nawet droższe od wspomnianych halówek... Więc do szkoły raczej bym ich nie używał... Chyba że jakieś wyjścia na imprezkę czy coś w tym stylu :) chyba że kogoś stać, to nie ma sprawy ;p
 
C

compton_style

Guest
Może takie trampkohalówki New Balance. Zobacz tutaj, dla mnie są eleganckie, zarówno też nie dla sztywniaków, bo mają elementy sportowe. Myślę też, że można by je założyć do wszystkiego i by pasowały.
 
Do góry