Tradzik....

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam problem z cerą ;/ a mianowiciewyglada raz na tydzien wyskoczy mi z pare pryszczy puzniej mamluz 0 pryszczy na tydzieni znowu ;/ zostaja mi zaczerwienienia z 3-4 dni ;/ jak sie tego pozbyc bo hujo** to wyglada.A co sadzicie o szarym mydle?;d
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A po za tym codziennie 3 razy w ciągu dnia po 2 tabletki witaminy B2+ 3 razy dziennie po 1 tabletce witaminy PP.
A jeśli witaminki nie pomogą to zwróć się do lekarza dermatologa.
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mydło siarkowe wymiata!!efekty widac juz 2 dniach..do tego pianka gleboko oczyszczajaca THk cswilkcs !!!!;D
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
mydło podrażnia skóre i wysusza, a przez to skóra się tłuści i produkuje więcej zaskórników itp.

trzeba myc twarz specjalnymi do tego kosmetykami.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Trądzik nie wyskakuje tak sobie, z nudów.
Skoro w jednym tygodniu masz, w drugim nie, to pomyśl co jesz w tych tygodniach, jak o siebie wtedy dbasz i tak dalej.
Potem wystarczy poprawić trochę nawyki i już.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Jak ma się krościeje, to z diety należy wyrzucić na pewno keputch i jakieś sosy.
Ja mam co chwila jakieś krosty na twarzy. Najczęściej takie do wyciskania :bag:
Używam jakiegoś tajnego płynu i białej mazi Clean & Clear, ale to nic nie daje... Macie jakiś środek, który pomoże w 110%
i nie podrażni skóry?
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A pryszcze wychodza po np pizzy czy chepsach bo zazwyczaj jak z tego zjem to maniana na ryju ;/ z tego wynika ze 0 ostrego i tłustych zeczy;/
 

spin

Zbanowany
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
unikac slodyczy (glownie czekolady i orzechow), ostrych rzeczy, papiersow
 

zwyczajna16

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tajemniczy ogród
Po prostu zgłoś się do dermatologa ... on na pewno Ci poleci coś skutecznego, bo każdy ma inny rodzaj cery i różne potrzeby ...
 

mateusz_oo3_blue

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z daleka..
no z tym mydłem to ludziska macie racje.. wysusza i skóra sie potem prztłuszcza.. moj dermatolog kazał mi myć twarz przegotowaną wodą.. ja juz tego problemu nie mam, do tego nie unikać jedzenia ostrych rzeczy typu pizza, ketchup itp.
 
Do góry