Trądzik i inne zmiany skórne

karnak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Zabrze
Polecam zapoznać się z radiestezją terapeutyczną, a dokładniej z emitorami Białego Ozyrysa, które służą do likwidacji jednostek chorobowych."Biały Ozyrys" niezależnie od formy wewnętrznej jest emitorem działającym zdalnie i samosterująco. Zaletą tej rodziny emitorów jest między innymi ich 100% bezpieczeństwo (nie ma możliwości przedawkowania specyfiku). Emitory działają na dowolną odległość bez strat jakościowych, podając leczniczą energię substancji w nich zawartych.
Emitowana energia leku jest kształtowana i korygowana przez istniejące w danej chwili zapotrzebowanie organizmu, który to organizm dąży do stworzenia pełnego synergizmu.
W 100% jest to metoda bezpieczna. Gorąco polecam.
Miłego dnia
 

aksia

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja polecam zabieg laserem Fraxel - rozjaśnia blizny nawet te potrądzikowe...jest po prostu skuteczny
 
Z

zypek84

Guest
W zasadzie tylko dobry kosmetyk może zapewnić stały efekt. Zabiegi nigdy nie dają skuteczności w 100%.
W moim przypadku sprawdził się jak najbardziej preparat na trądzik LEROSETT.
Testowaliście?
 
D

Dziubek_1

Guest
Zmiany skórne, zwłaszcza na twarzy może być też sygnałem, że w organizmie nagromadziło się wiele różnej maści toksyn.
Warto oczyścić z toksyn swoje ciało, by pomóc organizmowi w codziennym funkcjonowaniu.
 

kasias16

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
musicie wypróbowac acne- stop. Normalnie rewelacja. Chodziłam do dermatologa, wydawałam kupe kasy i nic mi nie pomagało. A teraz czuję owiele lepiej dzięki jednemu Acne- stop.
 

izek2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ACNE STOP - recenzja

Witam, mam na imię Iza. Moje problemy ze skórą zaczęły się wraz z początkiem używania
fluidów, pudrów i innych tego typu 'zapychaczów porów'. Stosowałam wiele kosmetyków.
Jedne lepsze, drugie gorsze. Peelingi, kremy, żele. Jedne w małym stopniu pomagały,
drugie przyprawiały o kolejne niedoskonałości. Nie dawno przeglądając różne strony
internetowe, natrafiłam na stronę acne-stop. Poczytałam, poprzeglądałam opinię.
Moje pierwsze wrażenie nie było trafne. Uważałam, że to kolejny niby 'cudowny' krem.
Więc zamknęłam stronę... Jednak szybko do niej powróciłam. Jeszcze raz wszystko
przeczytałam i natknęłam się na zakładkę "zamów próbkę". Myślę: co mi tam... zamówię.
Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Po krótkim czasie do moich drzwi zawitał listonosz.
Od razu chciałam go nałożyć, ale czekało mnie jeszcze kilka ważych spraw do załatwienia.
Także zostawiłam to sobie na wieczór. Wieczorem zmyłam cały makijaż, dokładnie
oczyściłam twarz i nałożyłam krem na pojedyńcze wypryski i położyłam się spać.
Rano wstałam i pobiegłam do lustra. Moja reakcja? Łał. BYłam pozytywnie zaskoczona.
Nidoskonałości może nie zniknęły, ale wyraźnie się zmniejszyły.

Po tygodniu stosowania kremu mogę bez żadnych wyrzutów sumienia napisać: Acne stop
działa. Jest wart swojej ceny. Poza tym ma bardzo fajną konsystencję, dzięki czemu
jest wydajny i starcza na długi czas. Moja pierwsza ocena była zła. Myliłam się.
To nie kolejny 'cudowny' krem, a prawdziwe cudeńko. Myślę, że nie zawaham się go
kupić. I wam polecam!

Izabela, lat 15.
 

Attachments

  • SAM_0006.JPG
    SAM_0006.JPG
    54 KB · Wyświetleń: 34

slawcio0290

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejka wszystkim ;) Ja znalazlem ciekawy artykoł o tradziku i pare sposobów pomaga z tamtad ;) oto link : http://wesol90-wszystkoodziewczynach.blogspot.com/2011/10/tradzik-i-oczyszczanie-twarzy_27.html
 

jowawa

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kometki jakich używacie pamiętajcie, że najlepiej jak nie zawierają alkoholu.
Alkohol wysusza co powoduje chwilową poprawę, a potem wzmocnią produkcję sebum, łoju czyli pryszczy :/​
Tak samo działają wszystkie kosmetyki wysuszające.
Po drugie przy trądziku należy pić minimum 2l wody lub innych płyn nie gazowanych i nie przesłodzonych, ponieważ skóra bywa często odwodniona( uczucie napięcia skóry,szczypanie- to też wniosek,że jest też wrażliwa)
W walce z trądzikiem ważne jest codzienne dokładne oczyszczanie skóry ze zmianami trądzikowymi.
Kremy powinny być lekkiej konsystencji i nawilżające.​

Polecam do codziennej pielęgnacji kosmetyki:

Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej(oczyszczenie skóry)
Effaclar oczyszczający płyn micelarny (demakijaż)
Effaclar M krem nawilżająco matujący (na dzień)
Effaclar K krem z kwasem (na noc, nie stosować latem)
na początku mogą pojawić się zaczerwienienia nie przesadzać z ilością nakładanego kosmetyku

Dax Perfecta Oczyszczanie Peeling enzymatyczny ( 2 razy w tygodniu)
Dax Perfecta Maseczka z glinką termalną ( 2 razy w tygodniu, trzymać do lekkiego zaschnięcia nie tak jak na opakowaniu bo zostanie wkurzający nalot na twarzy)
La Roche Posay woda termalna (używana w ciągu dnia i przed makijażem chroni skórę od bakterii i odświeża ją nie zmywa makijażu)
WODA JEST GENIALNA!

Do ciała
Joanna peeling gruboziarnisty
Dax Perfekta SPA peeling cukrowy (cudowny zapach pomarańczowo-waniliowy)
BALSAM NAWILŻAJĄCY
Jeśli masz ropny trądzik dobra jest oliwka dla dzieci nie wolno takiego trądziku usuwać mechanicznie!

PRODUKTY THALGO, są też bardzo dobre lecz drogie



No to tyle powiem tak mi ten zestaw pomógł
Ja miałam łojotok, zaskórniki- co niemiara wręcz narośle ( MASAKRĘ!!!)​
Dziś kończę walczyć z paroma z małymi bliznami i rozszerzonymi porami
Zaskórniki same nie wyjdą dlatego miałam usuwane je mechanicznie

:037:​
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja od wieku dojrzewania miałam problemy z trądzikiem - większe, mniejsze, ale zawsze coś na tej mojej buzi było. Ostatnio będąc u kosmetyczki usłyszałam, jak zachwalała koleżance serię kosmetyków do cery trądzikowej NovaClear. Poszłam do apteki i postanowiłam sprawdzić jak to działa :) Używam płyny do mycia, kremu i maseczki już ok 1,5 miesiąca i muszę napisać, że poprawa jest widoczna, nie mam już żadnych "dużych" niespodzianek, czasami coś malutkiego wyskoczy, ale to pojedynczo i szybko się tego pozbywam :)
 

KszyKszy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W zasadzie od 13 roku życia miałam problemy z cerą, zawsze były zaskórniki trądzik i inne przyjemności. Byłam u miliona różnych dermatologów, wcierałam całe tony róznych, mnie lub bardziej toksycznych dla skóry preparatów anty-trądzikowych. Oczywiście efekt był żaden a tylko miałam na zmianę przesuszoną i przetłuszczoną skórę na szczęście los chciał że poszłam do bardzo mądrej Pani kosmetolog która stwierdziła że powinnam zrobić badania hormonalne. Teraz od 3 lat jestem na lekach antykoncepcyjnych które przepisała mi po badaniach ginekolog i jak ręką odjął! teraz tylko płyn do mycia buzi pharmacerisu (zielona seria) ten sam krem i jest super. WARTO ROBIĆ BADANIA HORMONALNE!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Podstawą leczenia trądziku jest konsultacja u derma i zrobienie badań. Przecież chodzi wam o pokonanie trądziku a nie chwilową poprawę? Swego czasu czytałam wiele artykułów, metod leczenia trądziku i bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Lekarz powinien dać wam wskazówki. Peeling gruboziarnisty przy trądziku? Według mnie jest to ryzykowne. A jeśli chodzi o przyczyny to mogą być to hormony, zła pielęgnacja, zła dieta a może być to gronkowiec. Dlatego tak ważna jest prawidłowa ocena stanu skóry, cery przez dermatologa. Poczytajcie sobie też o olejku i miodzie manuka, często jest dodawany do kosmetyków przeznaczonych do leczenia trądziku. Olejek jest nawet bardziej popularny. Zwracajcie uwagę na to co wzmaga intensywność pryszczy.
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Jeśli jesteś osobą młodą - bo pryszcze to domena raczej młodych - chodź nie regóła :) Polecam 3 kroki clinicue (dostępne w sephorze) powiem szczerze że dostałam kiedyś próbki. Wypróbowałam i zakupiłam pełnowartościowe produkty. Poczytaj o nich na stronie lub wybierz się do SEPCHORY, miła pani napewno ci doradzi :) Koszt zestawu startowego (takiego na 2 miesiące) to ok 199 zł - po tym czasie będziesz widziała efekty, ja mam skórę mieszaną i powiem tak: zaskórniki stały się mniejsze, pryszcze się nie pojawiają i skóra ma równy koloryt - dodatkowym plusem jest buzia rozświetlona taka przyjemna. Polecam.
Nie zniechęcaj się ceną ponieważ jestem zdania że warto zainwestować w dobry kosmetyk bez parabenów i innych szkodzących buzi i organizmowi. Przetestowałam na sobie masę kosmetyków ale te z medycyny estetycznej polecam. Na drobne zmiany polecam nanieść punktowo pastę do zębów na noc (zawiera cynk i menttol) a rano będzie bladszy syf :) z zniknie
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
A ja polecam coś zupełnie oryginalnego - żyworódek. To jest zwykła roślina. Sok z jej liści w wymieszaniu ze spirytusem tworzy mieszankę, która leczy, a zarazem odkaża.
Po szczegóły, to proponuję skorzystać z Google i poszukać artykułów na ten temat ;)
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
odwiedź dermatologa, on powinien Ci coś zapisać.
kosmetyki nic nie poradzą na trądzić, to trzeba leczyć lekami.
jak zdrapiesz to smaruj pastą cynkową, dzięki temu nie będziesz miała śladów.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Nie w każdym przypadku lekami. Najważniejsze by skonsultować z dermatologiem on zdecyduje czy leczyć farmakologicznie czy poprzez pielęgnację.
 

Ingenue

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja od półtora roku piję pokrzywę i przestałam mieć problemy z cerą. Można ususzyć ją samemu albo kupić gotową herbatkę w aptece lub sklepach zielarskich. Osobiście sama zbieram :) Doskonale oczyszcza organizm. Do tego zażywałam tabletki Laktocer ZN z laktoferryną i cynkiem i poprawa jest niesamowita.
 

marlena005

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja akurat zmagam się z łagodnymi objawami trądziku i po wielu próbach najlepiej zadziałał na mnie Sudocrem. Dzięki niemu zawsze szybko mogłam się pozbyć niepokojących zmian na swojej skórze :) poza tym jest to niedrogi kosmetyk :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
W aptekach bywają bardzo dobre i skuteczne preparaty. Ale należy też uważać na to co się je. Należy unikać ostrych potraw,jadać pełnoziarniste pieczywo,odrzucić wszelkie słodycze i pijać oczyszczające herbatki. Podobno herbatki z bratka pomagają.Do kupienia w aptece.
 
Do góry