Trądzik i inne zmiany skórne

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Oj siuskami nieee,nie odważyłabym się...mi pomoaga wykonywanie co jakiś zabiegów peelingu chemicznego .Wybrałam peeling z kwasem migdałowym i azeleinowym (w salonie newlook nazywa się m-peel) który najlepiej działan na problemyn skórne (przynajmniej w moim przypadku pomaga) Dodstkowo polecany jest dlaskór wrażliwych czyli takich jak moja.Peeling ten działa podonie jak antybiotyki czyli natychmiast poprawia stan skóry tłustej i reguluje wydzielanie sebum,usuwa przebarwienia, ma też silne działanie wobec bakterii wywołujących trądzik, normalizuje i przeciwdziała ,naprawdę polecam :)
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
O działaniu drożdży na cerę to i ja słyszałam, od jakiegoś czasu biorę tabletki drożdżowe na jesieni żeby wzmocnić włosy i poprawić wygląd skóry. Peeling migdałowy jest dość łagodny, więc dla cery trądzikowej nada się świetnie, zwłaszcza na przebarwienia.
monia8 podeślij coś o tym peelingu kwasem azeleinowym, bo nie słyszałam o takim.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Z tabletkami drożdżowymi trzeba uważać żeby nie przedawkować. Peeling migdałowy można robić praktycznie do większości rodzajów cery nie tylko dojrzałej. Po kilku zabiegach skóra jest gładka, rozjaśniona i świeża.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja jeśli chodzi o maści, peelingi, żele, wszystko zewnętrzne to się poddałam. Zaczęłam kurację Izotekiem i póki co wszystko jest na dobrej drodze. Widzę, że wysusza mi skórę ale jakoś sobie z tym radzę. Biorę go około 2 miesiące i już widzę naprawdę fajne efekty :) Tylko, że to bardzo kosztowna kuracja no i długotrwała. Nie można zajść w ciążę, bo lek uszkadza płód, nie można na słońcu przebywać, solarium tym bardziej odpada, kuracje zazwyczaj trwają 6-8 miesięcy, w nielicznych przypadkach trzeba powtarzać. W sumie u mnie najciężej na początku było z pamiętaniem o tym, żeby wziąć lek rano i wieczorem :D Ale do wszystkiego można przywyknąć :) Więc jeśli nic nie pomaga, a trądzik jest bardzo uciążliwy to polecam tą formę leczenia.
 
A

alfabeta11

Guest
Mam problem ale z plecami. Praktycznie cały czas dużo krost i w ogóle. Na twarzy też w sumie trochę się tego pojawia. Poszedłem z tym w końcu do lekarza i dostałem lek "Doxyratio M". Jest to antybiotyk. Kuracja na dwa tygodnie. Został mi tydzień i muszę przyznać, że efekty są niesamowite. To co jest na plecach wyraźnie się zmniejszyło i zaczęło znikać. Na twarzy też się poprawiło (chociaż wcześniej tu nie było źle). Drogie to też nie jest. Mam przepisane trzy opakowania po 10 tabletek a koszt jednego to 6,50 zł. Generalnie polecam :)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
mi raz na jakiś czas wyskakuje jakaś niespodzianka i wtedy stosuję żel curiosin. Można go dostać w aptece.
 
Y

Yellow Jester

Guest
alfabeta11 napisał:
Mam problem ale z plecami. Praktycznie cały czas dużo krost i w ogóle. Na twarzy też w sumie trochę się tego pojawia. Poszedłem z tym w końcu do lekarza i dostałem lek "Doxyratio M". Jest to antybiotyk. Kuracja na dwa tygodnie. Został mi tydzień i muszę przyznać, że efekty są niesamowite. To co jest na plecach wyraźnie się zmniejszyło i zaczęło znikać. Na twarzy też się poprawiło (chociaż wcześniej tu nie było źle). Drogie to też nie jest. Mam przepisane trzy opakowania po 10 tabletek a koszt jednego to 6,50 zł. Generalnie polecam :)
Ja z twarzą mam już od dawna spokój, ale z plecami nadal trochę lipa. Mówisz, że taka cudna ta kuracja? Może się skuszę. Daj znać za miesiąc, czy nie ma nawrotu z nasileniem.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zna któraś z Was zabiegi i efekty w salonie New Look? wiele dobrych opinii słyszałam a jak patrzę na cennik to jest dość przysteępny.
 

kromeczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Ja byłam u dermatologa dawno temu. Nigdy nie leczyłam się od wewnątrz. W sumie krostki mam okazjonalnie zgodnie z cyklem miesięcznym, tak przy dniach płodnych i przy okresie - na twarzy. No i niestety trochę na plecach, ale to cały czas. Poszłabym do lekarza, ale wolałabym nie dostać silnych leków, a cóż pewnie ci okoliczni dają je w standardzie.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
kromeczka napisał:
Ja byłam u dermatologa dawno temu. Nigdy nie leczyłam się od wewnątrz. W sumie krostki mam okazjonalnie zgodnie z cyklem miesięcznym, tak przy dniach płodnych i przy okresie - na twarzy. No i niestety trochę na plecach, ale to cały czas. Poszłabym do lekarza, ale wolałabym nie dostać silnych leków, a cóż pewnie ci okoliczni dają je w standardzie.
polecam Ci pójść do apteki i kupić curiosin. Żel jest delikatny, więc na pewno nie zrobi Ci krzywdy. Nie wysusza dodatkowo, a działa. Fajnie jest to, że nie zostawia plam, także spokojnie możesz go stosować na plecy np. na noc i od razu nałożyć piżamę.
 

ula9zas

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
centralna Polska
Moja kuzynka mieszkająca we Włoszech używa i bardzo sobie chwali te kosmetyki. U nas chyba jeszcze mało popularne i dostępne tylko w dobrych gabinetach kosmetologicznych.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Nie tylko, na stronie internetowej są dostępne. Właśnie dość niedawno weszły na nasz rynek. A ta kuzynka jakiejś konkretnej serii tylko używała czy może więcej?
 
Y

Yellow Jester

Guest
Z trądzikiem nie ma lekko - potrzebna jest cierpliwość, gorliwość, determinacja, nieczułość i gniew w oczach. Wiem, co mówię, bo kiedyś miałem.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
W sumie bardzo dobrze powiedziane.. Ale co poza tym? Samą cierpliwością sobie nie poradzisz ;-) Jak sobie z tym poradziłeś?
 

ula9zas

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
centralna Polska
Antonika napisał:
Nie tylko, na stronie internetowej są dostępne. Właśnie dość niedawno weszły na nasz rynek. A ta kuzynka jakiejś konkretnej serii tylko używała czy może więcej?
Stosowała całą serię przeciwtrądzikową, ona się nie rozdrabnia, jakby mąż jej pozwolił, wydałaby cała pensję na kosmetyki. Nie wiem tylko jak ta seria się nazywała.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a co z tymi kosmetykami dr murada? cos gdzies? jakies szczegoly?
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Możesz wejść na ich stronę i poczytać. Z tego, co wiem to są bardzo skuteczne. Myślę, żeby je zamówić.
 

Flowers21

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Antonika napisał:
Możesz wejść na ich stronę i poczytać. Z tego, co wiem to są bardzo skuteczne. Myślę, żeby je zamówić.
Ja polecam kosmetyki Iwostin z serii do cery tłustej i trądzikowej, sama przetestowałam, działa cuda więc polecam
 
Do góry