Tradycyjnie czy nie?

zlotowlosa

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Zastanawiam się nad wyborem sukni. Czy ona musi być koniecznie białą ? Strasznie podobają mi się suknie Ecru i złote. COś w tym stylu :
suknia_slubna-sandra_d.jpg


Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach . I strasznie mi się podoba. Czy nie jest zbyt ekstrawagancka ?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Sukienka jest sliczna,ale ja wolalabym czysta biel.Jestem za tradycyjnymi sukienkami:)
Pamietaj,ze sukienke kupujesz dla siebie nie dla rodziny i to Tobie ma sie podobac:)
Powodzenia:))
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Nie musi być koniecznie biała, a wręcz coraz częściej spotyka się inne kolory. Wybierz taką, która Tobie się podoba :)
A sukienka nie jest zbyt ekstrawagancka, choć ja podobnie jak kasia1648 wolę tradycyjne białe sukienki ;)
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mi się podoba :) Nie jest wcale zbyt ekstrawagancka, a ta złota część wygląda super, kojarzy mi się z opakowaniem jakichś smakowitych czekoladek ;)
Sukienka nie musi być biała! Biel była symbolem dziewictwa. Ale tyle nie-dziewic wychodziło za mąż w białych, że teraz już to nie ma najmniejszego znaczenia ani na plus, ani na minus.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Suknia wcale nie musi być w białym kolorze,kto Ci tak powiedział? Możesz spokojnie wybrać inny kolor,jak np złoty lub Ecru. Zresztą ten ostatni najbardziej mi się podoba:)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Bardzo ładna suknia, jeszcze takiego koloru nie widziała, ale wygląda rewelacyjnie. Ecru też mi się podobają, ale dla tych, którzy nie mogą sie zdecydować znalazłam taką ://sprzedajemy.pl/cena-do-negocjacji-bajeczna-suknia-slubna-agnes-36-38-wygodna-na-cala-noc,40065, trochę bieli i ecru
smile.gif
 

meteorytka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Kolor już chyba nie ma takiego znaczenia, jak kiedyś, ja chciałam jasnobłękitną.
 
Do góry