torbiel a plastry

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Czy któraś z Was miała torbiel? Ja miałam, cytologia równocześnie wyszła "1". Torbiel usunęła mi Pani doktor, bezboleśnie w gabinecie. Ale ostatnio czuje tak jakby znowu pojawiła się ta kuleczka. Skąd to się może brać? Czy może to mieć coś wspólnego z tym że używam plastrów antykoncepcyjnych Evra?
 

ComeBabyToMe

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
Myślę, że powinnaś iść do ginekologa i porozmawiać z lekarzem. Skoro cytologia wyszła Ci 1, to jest dobrze ;* Martwi mnie to, że czujesz znów tą kuleczkę. Wizyta chyba jest tu konieczna. CZy plastry antykoncepcyjne przepisał Ci ginekolog, który wiedział o Twoim probliemie - torbielu ? Jeśli tak, to uważam, ze to nie jest wina tabletek.
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Cały czas chodzę do tego samego lekarza. Wiedziała o plastrach, nawet wypisywała mi receptę po wycięciu. Ciekawe swoją drogą, czy to będzie mi się robić ciągle... Dzięki za pocieszenie, zawsze się boję że wykryją coś groźnego...
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
No i stało się. Wczoraj byłam u lekarza, bo stwierdziłam że co ma być to będzie więc lepiej wiedzieć wcześniej. I...
JESTEM ZDROWA!!!! Po torbielu nie został nawet ślad. Pani doktor powiedziała "BYle tak dalej!".
A to ż był nie ma nic wspólnego a plastrami! :lol:
 
Do góry