Torba/torebka

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Już od jakichś dwóch miesięcy szukam w sklepach, i nie mogę znaleźć. Mianowicie chodzi mi o torbę damską, która ma pasek na ramię (może mieć też krótkie paski do trzymania w ręku), najlepiej regulowany (większość ma). Musi mieć sporą pojemność, bo musi co jakiś czas pomieścić sterty książek. Coś w rodzaju listonoszki...? Nie wiem, każdy sklep nazywa to inaczej. Mogą być linki z allegro, lub z innych sklepów internetowych, ale najbardziej ucieszyłabym się z linków do sklepów 'realnych', typu Top Secret, Terranova, Reserved, New Yorker itd. - takie, do których mogę pójść i wziąć tą torbę w ręce przed zakupem, bo wiadomo - z materiałami i wytrzymałością różnie bywa, a opisy nie zawsze są zgodne z prawdą.
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Jak chcesz listonoszkę to idź do Nike i popatrz... Nike lub Adidas mają pełno takich toreb. A jestem pewna że w twoim mieście znajdzie się taki sklep ( ew. allegro choć w sumie jak nie chcesz to nie ).
Na restyle.pl są fajne torby ...ale nie wiem czy to twój styl :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Właśnie z adidasa mają takie torby, jakby specjalnie robione specjalnie do noszenia książek.
Więcej raczej nie pomogę, trzeba po prostu szukać..
 

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
zajrzyj do h&mu albo do berhski czy stradivariusa, tam mają tego typu torby. w stradivariusie widzialam fajne torby i to na przecenie!
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Na restyle.pl są fajne torby ...ale nie wiem czy to twój styl :)
Taką to ja sobie mogę do glanów na koncert wziąć xD Generalnie nie pasują do mojego codziennego stylu ubierania się :)



zajrzyj do h&mu albo do berhski czy stradivariusa, tam mają tego typu torby. w stradivariusie widzialam fajne torby i to na przecenie!
Patrzyłam, obeszłam całe CH Kaskada, i nic nie było -.- Jedna dajna była w Terranovie, ale tylko na zdjęciach dobrze wyglądała. Jak wzięłam ją do ręki, to nie dość, że taka szmatka, to jeszcze spadała z ramienia i tak dalej. Badziewie, pewnie dlatego przecenione było.

Skończyło się na torbie z Daichmann'a, czy jakoś tak xD Jestem zadowolona, jednak nie jest na książki, tylko taka...nie na książki, no :p Dzięki za rady, z nike czy adidasa poszukam bliżej początku zajęć.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja także szukam torebki. ;) też właśnie pakownej i wytrzymałej. ;) I na książki i na inne babskie rzeczy. :) W kilku sklepach już szukałam ale nic mnie specjalnie nie urzekło. :)

Czasem jakąś fajną można w zwykłym 'butiku' znaleźć. :)

Lubię duże torebki z wieloma kieszonkami. :D Jakby ktoś też mógł coś polecić to przyłączam się do postu Sensibles, jeśli można oczywiście. ;)

Pozdrawiam ;)
 

Illidanna

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa/Nowa Iwiczna
Torby na książki itp. to dobrze szukać w sklepach sportowych jak puma, nike itp, a bardziej kobiece - w niemarkowych. W siecówkach mają straszny chłam, te torby, ładne, sprawiają wrażenie wytrzymałych, kupiłem dwie w życiu takie jedną z Pull&Bear, drugą w Croppie czy Housie (śliczną, ogromną a zarazem wygodną, do szkoły idealną) za obie dałam koło 100zł, a okazało się że nijak warte pieniędzy, rozwalają się szybko, przecierają się, odpadają elementy, puszczają szwy, uszy się wydłużają. Obie moje torby, kupione w ciągu roku wyglądają jakby z 10 lat miały. Lepiej już kupować w "niemarkowych" sklepach, i wytrzymalsze i jak za torbę dasz 40 a nie 120 zło to ci tak nie szkoda jak się podniszczy. I naprawić można łatwiej.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja także szukam torebki. ;) też właśnie pakownej i wytrzymałej. ;) I na książki i na inne babskie rzeczy. :) W kilku sklepach już szukałam ale nic mnie specjalnie nie urzekło. :)

Czasem jakąś fajną można w zwykłym 'butiku' znaleźć. :)

Lubię duże torebki z wieloma kieszonkami. :D Jakby ktoś też mógł coś polecić to przyłączam się do postu Sensibles, jeśli można oczywiście. ;)

Pozdrawiam ;)


Przede wszystkim torebki i buty damskie, nawet, jak nie są zgodnie z tradycją - w tym samym kolorze, to powinny do siebie pasować. Nie zawsze to znaczy, że muszą być idealnie dobrane, ale na przykład duże i pojemne sakwy w jasnych odcieniach nie zawsze pasują do niskich kobietek. Dlatego też w takich przypadkach powinno się wybierać raczej szerokie, aniżeli długie torebki, aby optycznie nie zmniejszały postury. Cóż więcej? Jeśli podoba Ci się jakaś, to po prostu ją kup, buty zawsze dobierzesz później.
 

kellys12

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Dlatego też w takich przypadkach powinno się wybierać raczej szerokie, aniżeli długie torebki, aby optycznie nie zmniejszały postury. Cóż więcej? Jeśli podoba Ci się jakaś, to po prostu ją kup, buty zawsze dobierzesz później. Replica Handbags And Shoes
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Może coś takiego: http://www.reserved.com/pl/collection/woman/bags/U3247
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Już raczej odchodzi się od tej zasady, że kolor torebki ma być taki sam jak kolor butów. A co do wielkości torebek, to kiedyś w DDTVN jakaś stylistka powiedziała, że zasada jest prosta- jak kobieta jest malutka nie może mieć ogromnej torebki, a jak jest większa to nie może mieć malutkiej. trzeba znaleźć złoty środek, żeby nie wyglądac karykaturalnie
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja uwielbiam wielkie torby :) ale ostatnio się przełamałam i sprawiłam sobie mniejszą - taką na wyjście do knajpy, czy gdzieś gdzie nie biorę ze sobą całego majdanu ;) w stilago jest duży wybór, może popatrz? wiem, że przez internet nie każdy lubi kupować, ale oni mają całkiem ładne, no i dobre jakościowo rzeczy.
 

Psujka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Gdańsk
Dużo listonoszek jest w deichmannie, choć jak teraz przeglądam ich stronę to jestem pewna, że nie widziałam tych wszystkich modeli w sklepie stacjonarnym. http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-dodatki/damskie-dodatki-torby.cat Zawsze możesz się przejść i ocenić przynajmniej jakość wykonania.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
często można znaleźć na jakichś takich placykach, albo coraz modniejsze są tzw. chińskie centra, jakościowo nie jest to nie wiadomo jaki cud, ale wytrzymują i spory wybór jest - każdy znajdzie coś dla siebie
 

Saszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
Na pandzior.pl znajdziesz dużo torebek, w tym większość z Asosa i wcale nie takich drogich.
 
W

Wynajmownia

Guest
Hej, a co myślicie o idei pożyczania sobie ubrań, torebek, dodatków? Na pewno wychodzi taniej niz kupowanie, no i można mieć co tydzień, czy co weekend inną...:))
W świecie coraz to modniejsze - myślicie, ze u nas temat ma szansę na sukces?:>
 

Ulka222

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wynajmownia napisał:
Hej, a co myślicie o idei pożyczania sobie ubrań, torebek, dodatków? Na pewno wychodzi taniej niz kupowanie, no i można mieć co tydzień, czy co weekend inną... :))
W świecie coraz to modniejsze - myślicie, ze u nas temat ma szansę na sukces?:>
Fajny pomysł! My z kumpelami wymieniamy się cały czas :) A co do super torebek, do których wszystko się mieści, to kupiłam sobie taką marki Sushi. Nie dość, że ładna, solidnie wykonana to nawet komputer się mieści, a design ma jak normalna elegancka torebka. Polecam!
 

patrycja09

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
shushu.pl tu masz duży wybór torebek ze wszystkich tych sklepów... może coś Ci przypadnie do gustu :)
 
Do góry