torba na laptopa

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
Witam mam problem potrzebuje kupic sobie torbe na laptop. Szukalem po internecie i nie moge znalesc czegos dobrego moze moglibyscie cos polecic. Mam laptopa 15,6"
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
a cóż to problem?? najpierw przejdź się po sklepach w swoim mieście. w takim razie co ta torba powinna mieć i jak wygladać??ma byc zwykła czarna, w jakies wzorki, miec duzo kieszonek???ja jak kupywałam torbę nie miałam żadnego problemu..
 

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
kolor obojetny ale przydalaby sie trochge wieksza poniewaz mam zamiar z nia spedzac cale dnie poniewaz nie bedzie mi sie chcialo wracac do domu z uczelni aby zostawic laptopa. Musi byc taka by sie zmiescily skrypty itp co jest potrzebne na wyklady
 

chuchro

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Polecam zerknąć tutaj Kiedy szukałam torby na laptopa, tam widziałam duży wybór. Torby są różne - te bardziej oryginalne, te eleganckie i troszkę w sportowym stylu. Sam zobacz i wybierz. Osobiście - bo nie wiem jaki styl preferujesz i czy będziesz nosił laptopa do pracy, czy na uczelnię, podobają mi się - torby Targus. Sama mam typowo damską Hamę w jasnym kolorze,którą dostałam kiedyś od chłopaka.
 

mery_master

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Tutaj znalazłem ciekawą propozycję: http://pcfoster.pl/artykul/rzut-okiem-torby-lavio/211-1.html - ponoć kolekcja 2009...
 
Do góry