torba męska skórzana

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
właśnie przeszukałem mase sklepów w 2 miejscowościach ( ok 35.000 ludzi), dużo czasu buszowałem w necie i nie moge znaleźć

ostatnio widziałem u jednego kolesia na ulicy taką fajna skórzaną firmy converse . widać że skórzana bo skórka, brązowa, brązowy jeden pasek z wielkim znaczkiem "converse all star" po prostu piekna xD . taka młodzieżowa, gustowna i elegancka a zarazem taka lekko penerska ;) . znowu za innym razem widziałem podobną, ale czarną , firmy pumy wraz z panterką, gustownie położoną w lewym dolnym rogu

podstawowe pytanie ... gdzie moge znaleźć takie torby w siecie ? wiem że koszt wyniesie w granicach 150-200 zł, ale za takie fajne cacko warto dać troche więcej kasy xD .... czy jestem zmuszony jechać do poznania i szukać na chybił trafił bo z wlkp jestem

pozdro i z dzięki za odp ;)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
koleżanka kupowała torbę sportową skórzaną conversa w sklepie firmowym w Krk.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
W Gortz 17 są torby Conversa :) (przynajmniej kiedyś widziałem) jeszcze w Empiku, ale to raczej takie lipne.
 

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
gortz 17 ? ale gdzie to jest ?

no i może znacie jakies fajne sklepy online z takimi torbami albo konkretne miejsca w np poznaniu czy kaliszu
 

mateeeusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
B
a co powiesz na to ;) :
HL09-TOM050-001-01.JPG

HOUSE
kolekcja: Basic
kod produktu: HL09-TOM050
materiał: 100% POLIURETAN (POLIWINYL)
info dodatkowe:
wymiary : 33cm x 28cm x 13cm
torba zapinana na zamek
wewnętrzna (zapinana na zamek) kieszeń na dokumenty
dwie małe, wewnętrzne kieszenie na niezbędne drobiazgi
Cena brutto: 80.90zł
http://www.sklep.house.pl/pl/open/catalog/...teddate/cat/868
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
gortz 17 ? ale gdzie to jest ?

no i może znacie jakies fajne sklepy online z takimi torbami albo konkretne miejsca w np poznaniu czy kaliszu
W Krakowie w Galerii Krakowskiej jest, a czy w Poznaniu? Nie wiem.
 

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
ta torba wydaje sie fajna xD ... godne uwagi jak nie będzie nic innego ;) . macie jeszcze jakieś inne propozycje ?
 

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
ta pierwsza jest lepsza... prosta ale też i ciekawa... ta druga taka zbyt mmm udziwniona xd

ale jednak ja wole coś skórzanego... bo nie ma to jak torba pierwsza klasa xD
 

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc wygląda bardziej jak torba na laptop, ten uchwyt na górze , te czarne do zapinania klamry czy jakoś tak... materiał z którego jest wykonany... dla mnie totalna porażka ;p ... ale co można wiecej chcieć za 30 zł ... najlepsza z tych wszystkich jest ta z housa ;)
 

Squidward

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
gortz 17 ? ale gdzie to jest ?

no i może znacie jakies fajne sklepy online z takimi torbami albo konkretne miejsca w np poznaniu czy kaliszu

Gortz 17 mieści się w Galerii Malta. Możesz też zajrzeć do sklepu Converse'a na Półwiejskiej 20. Możliwe że znajdziesz też coś w multibrandowym też na Półwiejskiej, obok Subway'a.
 

yankes90

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
też ją widziałem ... fajna jest te zielona i ta przedostatnia, col-7 ( jaki to może być kolor xD ) , taka popielowa może ... jednak kurcze coś w niej brak ;p
 

ziemowit21

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
A może wiecie gdzie można dostać torbe skórzaną?Taką stylizowaną na torby listonosza, tylko oczywiście bez przesady.
 
Do góry