Torba czy plecak?

t_rex

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
zobacz sobie torby z ho-lo. Robią je ze bannerów reklamowych, więc każda jest inna. Mi się strasznie podobają, chociaż są trochę za małe jak na moje potrzeby
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja mam ten sam dylemat, natomiast też myślę nad torbą zamiast plecaka tylko że w moim przypadku to nie będzie
na studia tylko do ogólniaka to raz a dwa to nie wiem czy mi się książki pomieszczą dlatego się waham nad tym..
No ale piszcie co sądzicie ;)
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A moim zdanie chłopaką nie pasuje torba.
Mnie się nie podoba jak chłopak nosi torbe.
Ja radziłabym plecak
 

mateeeusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
B
szczerze... to tak jak koleżanka już napisała, jest średnia a jeśli kupujesz ją aby nosić w niej do szkoły książki to odradzam! dlaczego? bo wydaje mi się że ma za słaby materiał i szybko Ci się porwie a te z Diversa są naprawdę mocne :) ja noszę od nich torbę od września i wprawdzie to dopiero półtorej miesiąca to nie zapowiada się na to aby miała się porwać bo jest z grubego materiału i dobrze zszyta. S męskie torby w Diversie aż tak drogie nie są bo ok 49-79zł (zależy jaki model)
 

xBLIND

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Torba vs plecak ;P
Mam torbę z Diversa od grudnia i jak wcześniej pisano to bardzo trwała marka jeśli chodzi o właśnie tą część akcesoriów.
Torbe noszę średnio 3-4 razy w tygodniu, a oprócz zabrudzeń nie ma większych przetarć. Kosztowała coś koło 90-100zł.
Nie polecam torby osobom, które dźwigają dużo książek. Niewygodne, boli ramię. :p
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dla mnie plecak wygodniejszy ale jednak w torbach jest większy wybór. te mi się podobają co sądzicie?
http://www.mimomento.pl/kampanie/fydelity.html?p=2&wszystkie=1
dośc oryginalne jakby nie było/
 
C

CarloLamon

Guest
Osobiście na studia noszę torbę. Robię to ze względów funkcjonalnych (zeszyt+laptop lepiej nosi się w torbie). Plecaka używam natomiast gdy idę z chłopakami na piłkę.

Na dobrą sprawę to twój wybór co nosisz. Jeżeli studiujesz zoologię, chemię, fizykę na twojej uczelni plecak nie powinien być czymś dziwnym. Jeżeli studiujesz zarządzanie, prawo, medycynę to moim zdaniem lepiej będziesz wyglądał z torbą.

To jest tylko i wyłącznie twoja decyzja!
 

Jenx

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja sam noszę plecak, ale plecaki kojarzą mi się z takimi uczniakami. Moim zdaniem po liceum najlepsza jest torba, a jeszcze jak widzę kolesia po 40 z plecakiem to mi się on dziwnie kojarzy... Sam teraz szukam torby jakiejś, niestety nie znalazłem jeszcze swojego typu :p Bo albo jest ładna, a mała i droga, albo brzydka, a pojemna i tania... Tak do 100 mógłbym dać, nie więcej. Co do plecaka, ja np. i tak noszę plecak na jednym ramieniu i sobie podtrzymuję pasek ręką, tak mi wygodniej bo mam co z rękoma zrobić, o ile w lato jest ok to już w zimę, jak ma się na sobie kurtkę, bluzę czy co tam jeszcze to wiecznie ten plecak się zsuwa. No i jak ktoś dojeżdża komunikacją miejską jak ja to również zdecydowanie torba: z plecakiem wiecznie trzeba się przepychać wśród ludzi, jest niewygodnie i w pewnym momencie trzeba go zdjąć, żeby kogoś nie zgnieść, zajmuje po prostu za dużo miejsca, już nie mówiąc o tym, że aby wyjąć coś z torby wystarczy sięgnąć z boku, rozpiąć i gotowe, a plecak trzeba zdejmować, co szczególnie w tłumie też jest totalnie niewygodne. Dlatego torba nie jest wcale jest "nie męska" czy coś. Torby są bardziej eleganckie niż plecak i zdecydowanie faceci po liceum i starsi lepiej wyglądają właśnie z nią. Pozdrawiam.
 

krzychol999

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Torba generalnie będzie pasować do wszystko, plecak natomiast nie za bardzo się przypasuje, chociaż uważam że wygodniejszy.
 

aircraft711

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Nigdy nie założyłbym torby. Plecak jest zdecydowanie wygodniejszy i praktyczniejszy. Fajny plecak będzie pasował do wszystkiego, prócz płaszcza i skóry :p
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
To też kwestia przyzwyczajenia. Ja od zawsze nosiłem plecak i teraz nie wyobrażam sobie tego,abym mógł przerzucić się na torbę. Plecak jest praktyczny,warto tylko dobrać jego odpowiednią wielkość,tak aby nie był za mały.
 
Do góry