Tor F1 w Krakowie?

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Może i ze znalezieniem sponsorów nie byłoby problemów prywatne firmy z chęcią wyłożyłyby odpowiednią sumę na wybudowanie toru, pytanie brzmi czy dałoby się to "wepchnąć" do kalendarza F1, a i chyba trzeba jakąś dodatkową sumke wyłożyć na licencje czy coś w tym stylu? Ogólnie pomysł moze i dobry w końcu świetna promocja Krakowa ale coś mi się zdaje że skończy sie na słomianym zapale zresztą już kilka lat temu coś przebąkiwano o torze F1 chyba w Gdańsku i nic z tego nie wyszło.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Tor F1 w Krakowie powstanie tak samo jak powstały skocznie narciarskie dla Adasia Małysza...
Polacy mają taką dziwną mentalność, że gdy jakiś sportowiec się wybije to od razu w naszym ojczystym kraju chcą coś budować. Ciągną na "(nazwiskosporotwca)mani i nic więcej...
Nie potrafią kilku km autostrady wybudować, a chcą wybudować tor...
Kaktus mi wyrośnie jeśli ten tor w najbliższym czasie powstanie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Moim zdaniem to jest bez sensu może w przyszłości a narazie to niech się zajmą Euro bo to może być kompromitacja na cały świat :bag:
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Czy ja wiem...

Pomysł mi się oczywiście podoba ale skoro są problemy z przygotowaniem się do euro2012..
No ale z drugiej strony są sponsorzy...

W sumie to bardziej jest prawdopodobne że nie powstanie... przynajmniej narazie...
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
NAsuwa mi się jedna odpowiedź : Najpierw niech zbudują autostrady i zreperują normalne drogi. I znając polskie realia to ten tor by mial pelno dziur. A w ogóle to bajki, bo w Polsce wybudowanie glupiego stadionu na Euro 2012 czy skoczni narciarskiej to ogromny problem, a co dopiero tor wyscigów F1, który musi spełniuać wiele norm bezpieczeńśtwa. Pewnie samo wylanie asfaltu i postawienie chorągiewki na mecie nie wystarczy...
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Ale to jest różnica...

Bo drogi i stadiony na euro robi państwo...
A tor F1 stanął by dzięki sponsorom... Jedno drugiemu nie przeszkadza i nijak ma do siebie skoro sponsorzy chcą tylko toru F1 i teoretycznie nie zainwestowali by w autostrady....
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ale to jest różnica...

Bo drogi i stadiony na euro robi państwo...
A tor F1 stanął by dzięki sponsorom... Jedno drugiemu nie przeszkadza i nijak ma do siebie skoro sponsorzy chcą tylko toru F1 i teoretycznie nie zainwestowali by w autostrady....


Tylko jacy sponsorzy chca nam budowac autostrady ??? :)
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
***
Tor F1 być może w Polsce powstanie, ale ja tego nie dożyję.
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
tro f1 w polsce? chyab za 100 lat... jak polska nie pieniedzy na drogi to co dopiero tor f1... hahaha smeich na sali.
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
jesli do tej pory sie nie pojawil do watpie zeby pojawij sie poznije.... ja mysle z epolska narazie powinna sie skupic na budowie autstrad i stadionow a tyor f1 przeloazyc na nastepne 40 lat:D
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
tak tak wiem, psyche jestes wielkim fanem fi i masz zapal do taklich rzeczy:D
 
Do góry