tonik z cytryny dobry?

martaaa92

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam. Słyszałam że na przebarwienia i na wągry dobry jest tonik z cytryny jednak nie wiem jak go przyrządzić na ile wody ile soku, jak często go można stosować i czy trzeba robić co dzień Świerzy czy można przelać do jakiegoś naczynia i przechowywac jak tak to gdzie? Była bym wdzięczna za wasze odpowiedzi oraz opinie na temat tego toniku i z gory dziękuje;):*
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Ja stosowałam przez jakiś miesiąc i byłam w miarę zadowolona. Wypryski pojawiały się rzadziej, koloryt cery widocznie się wyrównał. Nie robiłam "na zapas", co wieczór zalewałam sam spód szklanki wodą mineralną i do tego kilka kropli cytryny. Przesadzić z cytryną nie można, bo podobno piecze ;) Generalnie polecam, rewelacji nie ma, ale można spróbować.
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Równie fajny jest tonik z zielonej herbaty. Jesli lubisz takie domowe sposoby na pielęgnację urody, poczytaj sobie porady tutaj:Konkurs Fitea
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nigdy się nie bawiłam w domowe wynalazki :p Mogę co najwyżej zaproponować coś z kosmetyków, np. tonik wybielający White&Beauty Flosleku. Jest świetny, doskonale oczyszcza skórę i wybiela przebarwienia :)
 
Do góry