Tokio Hotel

K@$!@

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radlin - near Rybnik & Wodzisław Śl.
Chłopcy mają rację co do TOKIO HOTEL ! Kreują swój wygląd na bishonenów (facet o damskim typie urody). Maluja się ,bo chcą dotrzeć do najmłodszych fanów (którzy sie nie znają na muzyce). A zresztą przeraża mnie jezyk w którym śpiewają :D
 

NightHunter

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Nie,nie malują się bo chcą się wykreować na mhhhroczne ziemniaki. A co robią mroczne ziemniaki? Mhhroczne ziemniaki się gothują :)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh te mroczne ziemniaki cool :p
az sie ze smiechu popłakalam :p
heh a ja i tak pozostanę przy swoim :p
i moga wygladać jak baby :p
nawet na miriam :p
jak leci w winampie to ich nie wiedze:D
a jak ktoś tam mówił ze z playbecu spiewają to na bank
nie dowód ?
w jednym z wywiadów
z jakimś tam jeleniem
spiewali schrei i nie tak czysto jakna płycie ;]
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Kaczusiaaa podoba mi się jednak u Ciebie, że masz swoje zdanie i go bronisz :)
Ale ja tez pozostane przy swoim i uważam, że to "pic na wodę fotomontaż"

Pozdrawiam :D :)
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Dla mnie nie wazne jest juz kto spiewa tylko jak spiewa.:p A mam fajnego mikxa tej ich piosenki mon sun coś tam. ale tylko miks mi sie podoba.
 

MoNiKa_K_

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
Z moich obserwacji wynika, że fankami tego zespołu w większości przypadków (ale nie wie wszystkich rzecz jasna...) są takie różowe, często puste dziewczynki, którym nagle zachciało się buntu i raptem z różowych ciuszków przeskakują na czarne, co jest jeszcze bardziej żałosne niż ten cały Tokio Hotel. Mi osobiście zespół nie przypadł do gustu... Jedynym plusem dla nich jest to, że śpiewają w swoim ojczystym języku i potrafili się wybić. Co nie zmienia faktu, że niemieckiego nie znoszę, bleh :]

P.S. Zna ktoś jakiegoś chłopaka, który tego słucha? Albo jakąś dziewczynę, która miałaby więcej niż szesnaście lat? To tak z ciekawości pytam ;)

"Griczkow" napisał:
Jeśli zdarzyłoby się kiedyś że zrodziła by się u mnie chociaż nutka zazdrości do nich to przywaliłbym czołem w umywalkę (i to mocno) Okropność...

Hahaha, poległam :lol2:
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
P.S. Zna ktoś jakiegoś chłopaka, który tego słucha? Albo jakąś dziewczynę, która miałaby więcej niż szesnaście lat? To tak z ciekawości pytam ;)
Hahaha, poległam :lol2:
Heh niestety znam :D
I chce ona sobie obciąć włosy tak jak on ma... :mruga:
no coment :D
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
generalnie to mnie to tam rybka
smieszą mnie trochę i tyle, mam ważniejsze problemy na głowie niż jakieś tokio hotel :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Z moich obserwacji wynika, że fankami tego zespołu w większości przypadków (ale nie wie wszystkich rzecz jasna...) są takie różowe, często puste dziewczynki, którym nagle zachciało się buntu i raptem z różowych ciuszków przeskakują na czarne, co jest jeszcze bardziej żałosne niż ten cały Tokio Hotel.
Dokladnie! Haha! Racja!
Tak wogle to ile oni maja lat? Bo chyba nie duzo bo mutacji jeszce nie przeszli
 

djviero

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
QUOTE(MoNiKa_K_ @ 10.01.2006, 23:49) *

Z moich obserwacji wynika, że fankami tego zespołu w większości przypadków (ale nie wie wszystkich rzecz jasna...) są takie różowe, często puste dziewczynki, którym nagle zachciało się buntu i raptem z różowych ciuszków przeskakują na czarne, co jest jeszcze bardziej żałosne niż ten cały Tokio Hotel.

Dokladnie! Haha! Racja!
Tak wogle to ile oni maja lat? Bo chyba nie duzo bo mutacji jeszce nie przeszli

to prawda :D

jak jest na forum akcja piszę po polsku to może by tak zrobić Kill Bill? :D


815104.jpg
 
Do góry