Tokio Hotel

mona-zecior

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
B.W.
Ja też nie przepadam za tym Tokio Hotel. Moja kumpela ma o nich blog i też myślałam, że ten Bill to dziewczyna jest :lol: . Ale jak ona mi uświadomiła, że to chłopak to... byłam w szoku lekko mówiąc
 

jacuz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
gdyby nie ten(ta?) babo-chlop i ten z dredami to nie byloby tak zle :D
a najwiekszym kwasem jest to ze 16latek maluje sie jak amerykance w katach70-tych i nie mial mutacji...smiech na sali
 

lolcia-jolcia

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy to prawda ze chlopaki z tokio hotel mieli wypadek?? :niepewny: slyszalam, ze bill jest w stanie krytycznym, tom ma zlamana reke, georg poobijany a gustav nie zyje!!!! :eek: niech ktos wreszcie powie jaka jest prawda, pliz.....!!!! moje gg 3876172
 

Attachments

  • mini_candy_i_pomarancza.gif
    mini_candy_i_pomarancza.gif
    64,3 KB · Wyświetleń: 19

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
Sory ale ja ich nie trawie...! Widze że nie tylko ja myślałam że wokalista jest panną...! hehehe!
A chyba najnormalniejszy w tym zespole jest ten co gra na perkusji...! Zwykły chłopak a nie jakiś
dredzior albo nie wygląda jak baba! heh ...! :/
Te fanki to chyba lecą na ich wygląd bo muzyka to... <żygi> porażka :bag: ! Porażka...!
TO MOJE ZDANIE !! :]

:D a z tym wpadkiem to pewnie ściema i jest git ...! :D
 

djviero

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk

TiGeReK! To jest straszne! Nie masz juz gdzie tego dawac!? :D :D Omalo sie nie pozygalem jak to zobaczylem! To jest gorsze niz zdjecia ze strony www.rotten.com :D :p
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Nie ma co... ten ich wokalista na niezlego apacha wyglada, nie dosc ze same kosci to jescze te pedalskie pomalowane paznokcie. Dobry srodek na nudnosci :p
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36

jednym słowem -no coment- :/ muza do bani, reszta też
Boże, gdzie się rodzą takie pedały???? Dziewczyny co wy w nich widzicie????
Tylko sznurek i się powiesić ;(
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ja jak już napisałam jak słyszę niemiecką muzę przełanczam kanał więc nie miałam okazji się im przyjrzeć, no ale po obejrzeniu tych zdjęć muszę powiedzieć:

CO ZA OBRZYDY malują się fuuuuuuuuj
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
To są transwestyci!! Dziewczyny gdzie wy macie oczy!?!?!?!?!?!?!?! Boże ratuj!!!!!!!! :sciana:
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Też uważam że goście są o nich po prostu zazdrośni! Oni są piękni, a Bill ślicznie śpiewa, na boski głosik!!!

słodki_billuś.jpg
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Oj dziewczyny, jak dorośniecie to zrozumiecie swój błąd. Niech Bóg ma was w swojej opiece :zamknijoczy:
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
No właśnie,mają zazdrościć im tego że się malują,robią sobie pedalskie fryzury i śpiewają jak cioty?
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
TiGeReK! To jest straszne! Nie masz juz gdzie tego dawac!? :D :D Omalo sie nie pozygalem jak to zobaczylem!

Dlatego dałam tylko 5 :) zeby nie narazic biednych forumowiczów na mdłości :p a wiesz ile ja sie namęczyłam jak tego szukałam :D:p Do tej pory mi sie żygać chce :D:p
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
wystarczy ze na nich spojrze odrazu mi sie nie podobaja... wokalista zrbiony na złego chlopczyka ktory nie slucha sie swojej mamusi...reszta tez nie lepsza...wszystko kiczowate i wypomowane n/c

:papa:
 
Do góry