To dla Ciebie mamo!

Status
Zamknięty.

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Kiedy wchodzę do domu i w oczy Twe patrzę, zawsze odnajduję w nich zrozumienie, zawsze odnajduję w nich wybaczenie, nigdy na nic tego nie zamienię, Mamo to dla Ciebie proste, ale jakże ważne słowa, bądź zawsze zdrowa i zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa, tak jak zawsze jesteś troskliwa, to dla Ciebie, Mamo.

Nadszedł taki dzien, że dla Ciebie Mamo kilka słów z muzyką dla Cibie powstało, lecz to za mało by wyrazić wdzięczność całą, po wielu latach skumulowaną, Twoimi problemami są moje problemy, to Ty się martwisz, co na obiad zjemy, tolerujemy siebie nawzajem, chociaż non-stop w domu na noc nie zostaję, mówisz, że traktuję dom jak hotel i mógłbym w nim posprzątać trochę, że w kategorii melanż dostanę oskara, za to wszystko Pan Bóg mnie pokara, elo, Mama nie mam nic do ukrycia, odpocznij ja sprzątnę talerze do zmycia, mój sposób bycia raczej chaotyczny, znów przyszedł rachunek telefoniczny, minęło kilka lat nie widziałem bliskich, dziwię Ci się Mamo, jak Ty trwasz w tym wszystkim, serdeczne życzenia na Dzień Kobiet i Matki, jadę na koncert, dzięki za kanapki.


Jak dobrze widzieć Cie codziennie rano, kochana Mamo, u mnie wciąż to samo, wciąż wyjazdy, koncerty i nagrywki, zielone używki tu sens rozgrywki, ale gdzieś między tym wszystkim, Twoje ciepłe słowa dla mnie świętość, że w życiu najważniejsza jest zawziętość, w działaniach konsekwentność, miałaś rację teraz to wiem, K.O.C.H.A.M. Cię z każdym dniem coraz mocniej, tak jak mocno wierzę w Twoje słowa, wiara siłę da mi kiedy przyjdzie mi walczyć z codziennymi problemami, wiem, ze czasami różne głupie rzeczy miałem w głowie, Ty to rozumiałaś, za wszystkie wartości, które mi wpajałaś, za to jak mnie wychowałaś, za to, że mnie zawsze wspierałaś, dziś mówię dziękuje, jeszcze raz dziękuję, będzie lepiej obiecuję, jak plany z chłopakami do końca zrealizuję, tymczasem wspierajmy się nawzajem, ja postaram sie, przyrzekam by każdy dzień w roku był dwudziestym szóstym majem.


Vienio&Pele

Mamo z okazji urodzin ta piosenka dla Ciebie ... Piekne słowa...
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Nika z okzji urodzin składam tobie moc życzeń obyś w szczęściu i zdrowiu dożyła stu lat i więcej niech Opatrzność czuwa nad tobą,a życie było dla ciebie usłane różami.a od tych,których kochasz otrzymała dużo życzeń . Sto lat sto lat niech żyje nam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :zdrowko:
 
Status
Zamknięty.
Do góry