TM - Na południe.

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ja tam chętnie w grze zostanę a jeśli mnie skończysz to spróbuję gdzie indziej wejść. Tak czy inaczej, odpisywać dalej chętnie, z tym, że jeśli mi coś wypadnie, będę z przerwami. Tak jak niedługo na święta ale jak się dowiem kiedy wyjeżdżam z Wrocka to napiszę w nieobecnościach.

3 rok prawa, marzeń nie mam. No, przynajmniej nie co do ''kariery'', to moim zdaniem zbyt prozaiczne na marzenie. A poza tym wielkość Polski, upadek UE, masowa przemiana społeczeństwa, może wreszcie jakaś normalna psychicznie kobieta.. :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
widze, że nie tylko ja jestem na kierunku 'nie do moich celów' :) normalna psychicznie? dla mnie może być nienormalna, bylaby dziewica ;] spotkałem taka ostatnia ale ja się okazałem zbyt normalny xD w takim razie go.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
nie mnie własną normalność oceniać ale jedno jest pewne, że ze swoich wysokich standardów nie zrezygnuję a że dziś o odpowiednie ideologicznie i do tego przyjemne w obejściu osoby trudno - to dupa : D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ideologicznie odpowiednie - brzmisz prawie jak jakis wysoki sekretarz :D

Ale fakt faktem że o ciekawe i ładne kobiety trudno. Najczęściej trzeba wybierać a to ciężka sprawa jest...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Historia postaci:
(...) Rhorhal jako dobry mówca i silny wojownik został przywódcą swej grupy. Stworzył podwaliny dla niewielkiego klanu w wiosce Garoh.
Morion, wg. mojej karty ja dowodzę w Garoh. Jako MG Ty decydujesz, ale dla mnie jest dziwne, żeby przywódca musiał szukać noclegu w swojej wiosce.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To normalne. Twoja chata była na obrzeżach miasta, jak dobrze pamiętam. Prowadził do niej Krad Chakora. A obrzeża są zniszczone, tak więc trzeba było poszukać miejsca jakiegoś zastępczego. Oczywiście, za nocleg nic nie płacisz :) co do dowództwa, jest ono tylko w kwestii dowodzenia podczas walki oraz sądowniczej. W kwestii politycznej władzę sprawują mędrcy, jednak licząc się z Tobą. Wracając do noclegu, masz wspólny z Chakorem i Waurem, jednak możesz sobie pozwolić na kolejny tylko dla siebie, wedle Twojej woli.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Proste. sztylety przy swej budowie musiałyby być wystrzelone nieludzko, by coś zdziałać przeciw takiej zbroi. nie bez powodu dałem takich szabrowników, trochę większego działania :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
KdVer, co do ostatniego Twojego posta. Cesarscy żołnierze to ludzie, nie kotołaki.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hmmm, to wiem. ale w Twym poście stoi tak pokazane jakby ten jeden którego wziąłeś nim był ;p
cytuję:
Wyjątek robił dla kotołaków, ze względu na dawne utarczki. Gdy dotarli z Waurem do jeńców, wolfin podszedł do jednego z nich
- podszedł do jednego z kotołaków wychodzi... jeśli tak to błąd mój w zrozumieniu.. zmieniamy obaj? ;p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
łeh, alkohol i brak krytycyzmu jak ktoś powiedział :p jutro zmienię jeśli to serio tak, dziś już zmęczony. A miałem nadzieję na ciekawy konflikt czy coś
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
O kotołakach to moja postać jedynie myślała do siebie. Ale podszedłem już do jeńca, człowieka.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie nie, pisałem w nieobecnościach, sesja przybrała szczególnie niekorzystny wymiar - główny przedmiot, projektowy, doprowadził mnie do okropnego stanu, zresztą ostatnio nigdzie nie byłem w stanie odpisywać, po dwóch nocach bez snu z trzeciej skorzystałem od razu po powrocie do domu. Sesja już wraca
 
Status
Zamknięty.
Do góry