TM - Na południe.

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Odpiszę jutro... Nie wiem jakim cudem, ale zamknął mi się plik, i od nowa muszę...
Za to jako, że ładnie Wam poszło, wszyscy dodajecie sobie po dwa punkty do atrybutów. Choć początkowo chciałem dać kopa w zad temu co pierwszy zaatakował ;] Przyspieszyliście trochę grę i ominęliście ładną serię problemów, ale tam :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ech, taki los MG, on to już trolle, upiory przygotuje, a tu mu zarąbią zaganiaczy :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
może powinny trolle gnać, to by się udało :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jednej rzeczy nie opisałem, mój błąd, ale w trakcie się wyjaśni, zapomniałem opisać, że sam wybrał się inną trasą, do orków mu nie po drodze, a i jemu nic nie zagraża w imperium :) wybaczcie, jakoś to pominąłem :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ostatni egzamin zawaliłem, i złośliwości muszę dać upust, tak więc zostawię Wam małe info:
-mieliście 3/4 szanse, by dowiedzieć się o co właściwie chodzi, i równo 2 szanse, by zakończyć wcześniej sesję, jednak nic a nic nie wykorzystaliście ;]
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ja zawaliłem dwa, czuję się zrehabilitowany :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak się sesja skończy to powiem o tych metodach na przyspieszone zakończenie, swoją drogą, ktoś tu ma talent, po kolei dwa ułatwienia były i oba ominął, mówią, że jak MG chce, to stanie się coś choćby nie wiadomo co gracze robili. Jednak Wy udowodniliście, że to nie prawda :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dziś w swojej sesji odpisze jeszcze. Na słowa Caleba, że nie odcyfrował napisów na swoim ciele,
Częściowo znaczenie poznałeś w Stragglernest, pamiętasz jaką moc Ci daję? Jak nie to zaraz zlinkuje post, aby wszyscy sobie przypomnieli.
post
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Sukkub jakoś mi się kojarzył bardziej z sennym uwodzeniem przez demona-laskę więc napisałem o ''zmorze'', mam nadzieję, że pamiętasz
Skill
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Morion, Słowa mocy liczą się jako magia?
Powiedz mi jeszcze raz, co w moim przypadku mam konkretnie powiedzieć, aby uaktywnić swoje Słowo mocy?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tak, jako magia, ale w Twoim przypadku jest to zaklęcie bez efektu wizualnego, i można je traktować jak umiejętność wrodzoną. Nie musisz głośno mówić, wystarczy, że wymamroczesz pod nosem po prost: 'Słowo mocy - siła' Jeden punkt Siły woli będzie potraktowany jako 10 punktów siły na jedną chwilę, czyli cios, lub szybka seria ciosów. Tutaj napisz ile siły woli konwertujesz w siłę.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Morion Ty przerwałeś czy zakończyłeś sesję? Jeśli to drugie, to uchyl rąbka tajemnicy i zdradź co miało być dalej.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Właściwie to przerwałem, i prowadzę pracę nad zmianą systemu. Ale jak chcecie mogę opowiedzieć. Fabuła jest na dalsze wydarzenia, jednak obecnie po prostu brak mi ochoty z powodu jednak zbyt lekkiego systemu. Jednak potrzebuję określenia życia many zaklęć.
Choć w obecnym stanie poprowadzę może sesje, jak już w życiu prywatnym wszystko będzie jak należy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry