Therion

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
wspaniała kapela,dla mnie najlepszy Lemuria & Sirius b,choc poznałem ich juz w 1990 r za sprawą debiutanckiego of darkness,ostatni lp oceniam jednak pozytywnie z małym minusem
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wspaniała kapela, fajne chórki i muzyka, ale też nie można pogardzić płytami zaliczanymi do death metalu
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Jeszcze ich nie słyszałem i powiedzcie mi: Od jakich albumów najlepiej zacząć poznawać tę kapelę?
 

Arystopaulo

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Olkusz
Także uważam że Therion to znakomity zespół. Ulubione albumy to oczywiście "Secret od the Runes" , "Lemuria".. Zresztą każdy mogę słuchać w nieskończoność..
Pozdrawiam wszystkich wiernych słuchaczy ;)
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Bardzo ciekawy zespół. Imo najlepsze albumy to: Deggial, Vovin.
Najnowsze wydawnictwo, Gothic Kabbalah, trochę za mało drapieżne... Szczególnie pierwszy krążek rozczarowuje (z wyjątkiem, imo, genialnego Tuna 1613 i niezłego Son of the Staves of Time). Za to drugi zdaje się być o wiele lepszy.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jeszcze ich nie słyszałem i powiedzcie mi: Od jakich albumów najlepiej zacząć poznawać tę kapelę?

zależy która cześć ich twórczości ciebie interesuje...
pierwsze chyba 3 płyty to death metal- \grany nawet na dosyć dobrym poziomie. A później następne płyty (4,5 itd.) są dużo lżejsze i mają aktualne brzmienie pełne chórków itd. Ja zaczynałem od tego "późniejszego brzmienia" zespołu, a później byłem dosyć bardzo zdziwiony kiedy przesłuchiwałem ich dyskografię i pierwsze albumy okazały się byc death metalem.
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Hammerheart - Therion to chłam? Black metal chyba wyprał ci mózg. Jeżeli uważasz, że coś, co nie polega na czystym nap*****lu to chłam, to ewidentnie nie masz bladego pojęcia o prawdziwej muzyce.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Hammerheart - Therion to chłam? Black metal chyba wyprał ci mózg. Jeżeli uważasz, że coś, co nie polega na czystym nap*****lu to chłam, to ewidentnie nie masz bladego pojęcia o prawdziwej muzyce.

jest nie doinformowany i skazuje kapele na straty bez przesluchanie dyskografi. kilka pierwszych albumów to black metal lub death metal- nie pamietam juz (3 miesiące nie słuchania tej kapeli robi swoje).
 

gosiaczek8807

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
I po co wbijać coś w ramki, najważniejsze że grają genialnie!
Fortuna faktycznie bardzo udana.
Kocham słuchać dla wyciszenia :)
 
Do góry