The Wildest Night Party 24 września, Łódź

j.wasilewski

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wybieracie się? Epicka impreza Desperadosa już niedługo! 24 września w kompleksie byłych fabryk Scheiblera na Księżym Młynie w Łodzi odbędzie się najgorętsza impreza sezonu! W zeszłym roku była w Gdańsku i była boska! Wybawiłem się jak nigdy. Wejściówki do wygrania na fanpagu Desperadosa na facebooku: http://apps.facebook.com/wildestnightparty/?ref=bookmarks&count=1. Będzie EPICKO! :)
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
OOO, świetnie!
Możesz coś więcej powiedzieć? jakie są zasady konkursu? Tylko przez facebooka można się zgłaszać?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Niekoniecznie przez facebooka. Możesz jeszcze przez
desperadosbeer

Musisz na youtubie znaleźć 3 filmiki i liczyć na odrobinę szczęścia.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
hm, doczytałam że konkurs trwa tylko do 3 września! ostatni moment na wzięcie udziału!
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Chyba wszyscy mieli czas. Choć ciekawe czemu tak szybko kończą? Przecież do imprezy jeszcze kupa czasu.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
też jestem ciekawa - ale te wejściówki mają być imienne, więc pewnie zostawiają sobie ten czas, żeby wszystkie formalności dokończyć
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
ogłoszeni tak, ale chyba potem trzeba jeszcze jakieś formalności dokończyć... przynajmniej tak mi się wydaje - na fb desperados daje posty że osoby, które zwyciężyły w poprzednich etapach proszone są o zgłoszenie się
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
jak tam u Was? mi niestety nie udało się wygrać...
Ale sprawdzając wyniki na www.desperadosbeer.pl natknęłam się na informację, że jest nagroda specjalna - można wziąć udział w dodatkowym konkursie i wygrać przejazd limuzyną na miejsce imprezy i nocleg w Łodzi :D
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Także nie wygrałem, ale ponoć nic jeszcze nie przesądzone, bo mogą się pojawić dodatkowe konkursy z zaproszeniami.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
no, ja już widziałam na jakiś blogach, z resztą na facebooku desperados daje znać, żeby spodziewać się "dogrywek"
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Też o tym słyszałem że na jakichś blogach mają być dodatkowe konkursy. Jak oglądałem filmik z zeszłorocznej imprezy z Gdańska to muszę powiedzieć że faktycznie impreza desperadosa to dzika impreza.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Jeśli ktoś z was będzie na The wildest ... to niech potem napisze tu jak było. Mam nadzieję że za rok i ja będę miał okazję bawić się na tej dzikiej imprezie.
 
Do góry