the sims 3

Status
Zamknięty.

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
A więc tak ;) zaczne od tego że zakupiłam dzisiaj the sms 3 ^^ szczęśliwa wracam do domu i instaluję. Jakoś dało radę. Zainstalowało się zgodnie z kreatorem instalacji (i nic więcej nie robiłam bo nawet nie wiem co bo za bardzo się na tym nie znam ;o) klikam w ikonke `gry` i zamiast włączenia wyskakuje mi pewne okienko.. pomóżcie o co chodzi i co mam teraz zrobic ;(




właśnie takie okienko mi wyskakuje



(niestety nie mogłam wstawić na forum zdjęcia ale jest link)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Oj, to może być trzysta różnych przyczyn. Jaki masz sprzęt, procesor/karta graficzna/ram?

Możliwe, że nie masz najnowszych sterowników graficznych. Trójka jest świeżą grą, więc zapewne wykorzystuje najnowsze oprogramowanie. Jeśli się nie znasz na karcie graficznej i sterownikach to zapytaj kogoś bardziej oblatanego w domu.

I tak na przyszłość to o problemach z grami jest jeden temat
http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...t=0&start=0
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Wejdź do folderu C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin i odpal grę z ikonki TS3.exe :)
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Jowitka32 dziękuję, ale wciąż nic.. znalazłam ten plik klikam na niego i każą mi podać kod rejestracyjny, podaje go wyskakuje mi :
"Ważna wiadomość
Kod rejestracyjny dla tego produktu jest niewłaściwy sprawdź swój kod rejestracyjny w e-meilu z potwierdzeniem zakupu, w instrukcji/pudełku z grą lub na karcie gry."

ja sprawdzam i próbuje już po raz setny.. i ciągle to samo a kod przepisuje na 100% dobrze.
Co mam teraz zrobi? ;(
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Jowitka32 dziękuję, ale wciąż nic.. znalazłam ten plik klikam na niego i każą mi podać kod rejestracyjny, podaje go wyskakuje mi :
"Ważna wiadomość
Kod rejestracyjny dla tego jest niewłaściwy sprawdź swój kod rejestracyjny w e-meilu z potwierdzeniem zakupu, w instrukcji/pudełku z grą lub na karcie gry."

ja sprawdzam i próbuje już po raz setny.. i ciągle to samo a kod przepisuje na 100% dobrze.
Co mam teraz zrobi? ;(

Zainstaluj grę od nowa i gdy pojawi się komunikat "Zarejestruj później" kliknij na niego. Grę możesz przecież później zarejestrować :) Potem uruchom normalnie, a gdy nadal będzie źle znów uruchom z ikonki TS3 exe. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry