The sims 2

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Nie, błagam, nie katujcie mnie więcej tym crapem... Rozumiem, że niektórzy to lubią, ale ja po prostu nie rozumiem tej gry, a tym bardziej jej fenomenu. Przecież to jest takie nudne, że jak próbowałem zrozumieć tą grę, to zasnąłem z głową na klawiaturze. Ja nie polecam.

Więc po co tu piszesz? No wiesz, ja też tak mogłabym napisać w większości tematach w tym dziale... Ale po co?

I żeby nie robić offtopa: Kiedyś byłam prawie maniaczką simsów, ale już mi przeszło, znudziło się ;p
 

heros1303

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Grałem we wszystkie części i szczerze mówiąc są fajne czasami gram w nie ale teraz nie mam ich:D Ale w 2 są najlepsze pomysły takich jakich nie widziałem w 1 a to dlatego że w pomiędzy 1 a 2 stoi grafika to po 1 a po drugie są jeszcze inne elementy godne zobaczenia ale 1 to była też gra zwłaszcza Zwierzaki ale było roboty z tymi czworonogami aż simowie nie mieli czasu do pracy jeździć i zarabiać:D
 

Monyx22

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
wielkopolska
witam. muszę przyznac ze ta gra pochłoneła mnie doszczetnie hehe, i włąsnie chodzi o to że nie każdy musi ja lubieć. praktycznie gram na kodach, taka duża babka a jeszcze w simsy zacina heheh
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem po co grać w "życie". Wiele razy pytam o to żone, która gra w to namiętnie, ale Ona tez nie potrafi mi odpowiedzieć:D
 

Monyx22

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
wielkopolska
hehe a widzisz ja k ciężko jest streścić ten nałóg simsowania? Wiesz to może wynikać z faktu iż w tej grze symulujemy i układamy życie wymyslonym przez nas postaciom, możemy kierowac ich zyciem jak tylko chcemy i w pewnym sensie troszke naszych marzen i wyobrażen dajemy naszym wymyslonym bohaterom, kreujemy życiem nierealnym, być może żeby uciec troszkę od szarej codzienności.... sama nie umiem stworzyć jednoznacznej odpowiedzi a wydaje sie to takie proste heh
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
O ja simy bardzo kształconca gra, lol
Grałam w to kiedyś u kumpeli, naszego kolesia porwali kosmici i cos mu zrobili ze urodził Facet dziecko :bag:
 

kasiam4001

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja jestem uzależniona od tej gry :D :D Czasem mam wrażenie że jestem na nią za stara, ale i tak w nią gram :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak nie raz mówiłem jedyne co dobre to budowanie :) chyba sobie załatwie, i poszukam sposobów na rozmieszczenia pomieszczeń na projektowanie :) tylko chyba w simsach nie pokazuje ile metrów kwadratowych mniej więcej ma domek :(
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
jak nie raz mówiłem jedyne co dobre to budowanie chyba sobie załatwie, i poszukam sposobów na rozmieszczenia pomieszczeń na projektowanie tylko chyba w simsach nie pokazuje ile metrów kwadratowych mniej więcej ma domek




Jest coś takiego. Pamiętam że pisze też ile dom ma łazienek, sypialni. Ale gdzie to jest to nie pamiętam ;). Możliwe że myli mi się z jedynką. Niech wypowie się jakiś gracz który zna simsy od podszewki.
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
uwielbiam ta grę :D Mam simsy 2 a do tego 2 dodatki : zwierzaki i podróże. Gierka bardzo fajna. Kiedy troche mi sie przynudziła załozyłam sobie konto na główne stronie simsów i pisze razem z siostrą historie :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ostatnio w Simsy grałam z 3-4 lata temu. Kiedyś byłam od nich uzależniona ;) Ale teraz gra mnie już nudzi.
 
Do góry