The Killers

johnylopata

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Fajnie grają, ale jak dla mnie to jest raczej pop albo taka mieszanka popu z rockiem, ale ogółem są ok.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
The Killers to rock? Dane mi było słyszeć jeden ich kawałek, "Human" i ja bym to do jakiegoś techno upcyś-dupcyś zakwalifikował.
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wg mnie The Killers to bardziej popowy zespol. Mieli moze kilka (pop)rockowych kawalkow ale to jeszcze nie to.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
jacobbs, ostatni album miał byc połączeniem rocku z popem. Niestety nie wyszedl im za bardzo, to prawda. Chociaz pare piosenek ktore spokojnie moglyby sie znalezc na Sam's Town czy Hot Fuss. Chociażby Goodnight, Travel Well. Pierwsze dwie płyty byly kapitalne. Somebody Told Me, Andy You are a Star, Jenny..., Bones, Sam's Town. Piosenki, które nigdy się nie znudzą. Z Sawdust można wydobyć jeszcze też sporo fajnych: Tranquilize, Daddys Eyes, Leave the bourbon on the self, Shadowplay. Chociaż niestety z płyty na płyte jest gorzej. Tak jak pomiędzy Hot Fuss a Sam's Town nie było dużej rożnicy, tak potem już było to bardzo widoczne. W tym albumie ostatnim chcieli zmienić styl... Ale do nich takie coś nie pasuje. Czekam tylko na kolejny album, ale w dawnym stylu.
Zapomnialem dodac, ze to moj ulubiony zespol ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wokalista ma niezły głos, ale grają za słabo, bez powera. Nie wiem nawet, czy to jest rock.
 

taiichi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Szkoda, że przestali grać "z pazurem", że tak powiem. Hot Fuss a Day&Age to zupełnie inne albumy, ale żeby krytykować cały zespół tylko za utwór "Human" to już przesada. Polecam przesłuchać starsze kawałki, szczególnie z pierwszej płyty oraz drugiej.

Dla mnie najlepsze utwory to Smile Like You Mean It, Read My Mind i Jenny Was A Friend Of Mine.
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
It was only a kiss - bardzo dobra piosenka tego zespołu :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Są to dla mnie ciut za mało energiczne brzmienia :D
Ale parę kawałków wpada w ucho :)
Jenny Was A Friend Of Mine + Somebody told me + Mr. Brightside.
To ostatnie zwłaszcza lubię sobie nucić :)
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wczesniej byli jedni z lepszych ale po Day & Age duuzo stracili w moich oczach.
Ulubione piosenki: 'When you were young', 'Somebody told my', "Mr. Brightside'
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Genialny koncert wczoraj dali na CLMF, kto nie był a Killersów słucha niech żałuje ;P Flowers jest niesamowity, swietny wokal, kontakt z publicznościa... Aż chce sie tam wracac. Ale obiecal, ze szybko do nas wroci, wiec trzymamy za słowo i czekamy na kolejne takie piekne show w ich wykonaniu ;)
 

Hipogryf

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ogólnie nie przekonałam się do tego zespołu. Wolę starsze kapele.
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Genialny koncert wczoraj dali na CLMF, kto nie był a Killersów słucha niech żałuje ;P Flowers jest niesamowity, swietny wokal, kontakt z publicznościa... Aż chce sie tam wracac. Ale obiecal, ze szybko do nas wroci, wiec trzymamy za słowo i czekamy na kolejne takie piekne show w ich wykonaniu ;)

Zgadza się, koncert był naprawdę MEGA! :eek:k: zresztą jak cały coke
 

catfight

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
the killers grają indie

nie miałam szczęścia być na koncercie ale wokalista ma boski głos <3
 

brightside

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Korova Milky Bar
the killers słucham od kilku miesięcy i uwielbiam to brzmienie :) zarówno muzykę jak taką specyfikę ich teledysków, ten klimacik :p
nie znam całej dyskografii ale Sam's Town jest znacznie słabsza niż np Day&Age, którą uwielbiam :D
 

readmymind

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Dobry zespół Indie.
Odkryłam ich stosunkowo niedawno, ale od samego początku bardzo mi się spodobali.
Osobiście najbardziej chyba przypadła mi do gustu płyta "Sam's Town".
 

Total_Pacjent

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
er-zet, zawsze zastanawiałem się kim jest ten człowiek w Twoim awatarze. Odkąd poznałem The Killers już wiem ;) naprawdę świetny zespół :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja uwielbiam "Somebody told me" i jest jeszcze jedna, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Natomiast "Human" mi się nie podoba.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Co do Human, to wersja studyjna na początku słuchania była OK, ale przy ciągłym jej puszczaniu w radio/TV po prostu sie przejadła. Ale na koncercie za to brzmi niesamowicie... Jakby zupełnie inna piosenka. Dostaje właśnie takiego 'poweru', podobnie z resztą jak inne ich piosenki ;)
 
Do góry