The Kelly Family

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Zespół tak znany ,że aż dziw ,iż nie ma tematu o nim. Specjalizują się w wolniejszych kawałkach , aczkolwiek te szybkie też im nieźle wychodzą.
A jak to jest z wami , lubicie? nie lubicie?
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Nigdy nie lubiłam. Ale kojarzy mi się z wczesną młodością. Heh, te laski płaczące na widok Paddy'ego, brr...
Nie gustuję.

ps. A nie myślisz, że wstawianie K.F. w dziale "Rock" to takie małe nadużycie? :]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pamiętam czasy jak nastoletnie siksy lały po nogach na widok członków zespołu -_-. Zespołu nigdy nie lubiłem, kojarzy mi się z popkulturalną papką. A właśnie, to pop nie rock.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
panie master co pan na to....?


ok nastepnym razem bedzie raport, zachowalem sie jak gowniarz piszac posta.... shame on you Peter!!!!!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
panie master co pan na to....?

Dostałem raport od Bishop986 wczoraj o 22:00, na czasie sprawdzę co to za kapela i jeżeli się okaże, że to nie rock to przeniosę do odpowiedniego działu. Więc w czym problem?
A swoją drogą, to piszemy raporty, a nie nabijamy sobie licznik postów pisząc głupie pytania do moderatora.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ależ skąd , może i niezbyt często , ale lubię czasem posłuchać sobie KF :) ( na od taki spokojniejszy nastrój) polegając na swoim słuchu dałem to do rocka , a jeśli ma wam to w czymś pomóc ,bądź kogoś uszczęśliwić , przenieście to nawet do tekna.
 

Aluś

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
katowice
uwielbiam ich .
Kocham Paddy'ego ale jeszcze z czasów jak ma długie włosy bo w krótkich to po prostu ŻENUA ;)
 
Do góry