Testy sprawnościowe Wyższa Szkoła Policyjna Szczytno 2012

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam :) ,
temat zakładam po to aby może jakoś się zintegrować, jechać razem na testy bądź wspólnie mieszkać w czasie studiów .
Jestem w grupie 10 . Testy 16.07 o godz. 9 . Będę jechać zapewne 15 lipca jakimś autobusem chyba że ktoś chętny podrzucić :) . Jakiś specjalnych przygotowań do testu nie robiłam dlatego też troszkę się obawiam , matura zdana w miarę . Zobaczymy jak będzie:) . A Wy jak ?
Pozdrawiam wszystkich kandydatów !
ŁĄCZMY SIĘ ;)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Po tym jak zobaczyłem szczegółową listę uczestników na testy, to czuję, że będzie ostra rywalizacja.
14 grup, gdzie w 1 grupie jest ok. 60 osob. Każdy punkt będzie jak złoto.

Jedyna rzecz, która mnie wkurza to marny przelicznik między podstawą a rozszerzeniem :/

W razie niepowodzenia wbijam na UMK :D
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Też mi się tak wydaję. Pierwsi kandydaci są już po testach, chyba im zazdroszczę też już chciałabym mieć to za sobą :)
Ciekawe jak wrażenia , :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Nic ciekawego. Dla mnie te testy to pic na wode. Musisz za***przać se swojego miasta pare dobrych kilometrów, żeby na 2h w-f'u przyjść.
U wiekszości chłopaków wyniki z każdej konkurencji są podobne, więc jeżeli chodzi o punkty rekrutacyjne praktycznie nic nie zmienia.
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
żeby to chociaż te 2 godz. trwało , to będzie kwestia pewnie 5-10 min . no ale jak trzeba to trudno :/
 
Do góry