Testosteron Prolongatum 5 Strzalek Oraz 100 Mety

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
fez przy dobrej diecie ok. 2,2 g białka i 5 g w/w na kg ciała idzie ładnie nawet przy samej mecie :) ale jak ktoś myśli że dietą sie nazywa dobre odźywianie typu jem codziennie chleb razowy i jajka to ejst w błędzie :)
KOmunikta dla wszysytkich początkujących korzy zajrzą do tego tematu zanim złapiecie się za sterydy CZYTAJCIE na każdym forum kulturystycznym dział ODŹYWIANIE SIĘ !!! :)
 

lukasheq

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
oczywiscie że do tego dobra diete bo inaczej to kieposko ( pojdzie oczywiscie troche kilo - ale to bedzie tkanka tłuszczowa ) co ja chcem osiagnac? sam niewiem :D ale chyba chcembyc dobrze zbudowany ( za miesiac biore krete jak bede zadowolony z efektu to nie wezme mety a jak nie to OGNIEŃ :D
 

lukasheq

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
oczywiscie że do tego dobra diete bo inaczej to kieposko ( pojdzie oczywiscie troche kilo - ale to bedzie tkanka tłuszczowa ) co ja chcem osiagnac? sam niewiem :D ale chyba chcembyc dobrze zbudowany ( za miesiac biore krete jak bede zadowolony z efektu to nie wezme mety a jak nie to OGNIEŃ :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jak kreatyna tobie nic nieda to znaczy że źle bierzesz więc pewnie mete też weźmiesz źle i nic tobie nieda :p
 

lukasheq

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
nieda sie chyba zle wziasc . Bo przyrost masy bedzie , jak nie miesniowej to tluszczowej :D wiec tak czy tak wiecej bedziesz ważyl :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jak wies zjak brać to masz wiecej masy i mnie skutków ubocznych a jak nieumiesz to tlyko wątrobe sobie niszczysz :) po masz internet żebyś mógł wpisać w wyszukiwarce i cos o tym popczytac :) powodzenia :)
 

lukasheq

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
jeżeli już w 100 % sie napale na mete to bez obaw :D NAPEWNO POCZYTAM CO NIE CO :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ej jak juz zdecydujesz sei kup nolvadex i mniej go podręko meta nei ciagnie tak bardzo wody jak omnadren ale moze wystapic gino przy niej ja mysallem ze nie ebzdie i wczoraj wykrylem gino ;/ wiec uprzedzam cie zebys wziol
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0

chcesz brać kox a nie wiesz co to jest gino i tribulusy, moze lepiej sie z tym wstrzymaj i poczytaj troche o tym.

Ginekomastia jest to przerost sutków i upodobnienie sie piersi meskej do kobiecej. Dzieje sie tak na skutek wysokiej ilości estrogenów we krwi, dlatego podczas cyklu należy brac cynk albo nalvadex
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
no ale upodobnienie do piersi kobiecej w zaawansowanej;-) ja narazie mam tylko leeko większe sutki i guza :p ale nolvdex zrobi swoje mam nadzieje ;/
 

Jaguar

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
więcej danych wzrost waga wiek i czy kiedy kolwiek coś brałeś ???
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
wedlug mnie branie takiego czegos to juz przesada... ja bym sie za stresydy nigdy nie złapał... robic z siebie sezonowego arnolda kosztem zdrowia.... chore...
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
hmm wzrost by sie przydal ale pewnie cos ponad 175 wiec jestes ektomorfikiem. proponuje nandrolon na dlugim estrze (deca-durabolin)
widać, że nie masz pojęcia o tym! Nandrolon powinno brać sie z testosteronem, bo może wystąpić decka-dick.

deca 100mg c3d
jak chcesz wiecej info pw
po co Dece bic co 3 dni? :mruga: Lepiej raz w tygodniu w dawce 200mg.

na pierwszy cykl lepiej krotki ester nandrolonu np superanabolon do tego mozesz dodac propa o prolo zapomnij narazie
Nandrolonu nie bierze sie samego! Niby czemu powinien zapomnieć o Prolce? Prolo to testosteron i na 1 cykl to najlepsze rozwiązanie!


Co do tematu postu... jak masz brać 5 strzałów to lepiej w ogóle nie bierz.. minimum 10 , standard 15 ;)
nie masz chłopcze o tym najmniejszego pojęcia! Prolo ma 100mg/ml stężenia. Subst. czynna to enantan testosteronu. Jego okres aktywnego półtrwania wynosi 10,5 dnia więc dawkujemy co 5 dni, żeby uzyskać w miare równe stężenie we krwi. 200mg co 5 dni to skuteczna dawka na pierwszy cykl. Taka sesja powinna trwać 10-12 tygodni. na taki cykl potrzeba około 30 ampułek!

a testosteron jeszcze zależy jak chcesz masy nabrac to ja bym brał omnadren co 5 / 4 dni :) i clomid na odblok daje dobry efekt teścia jeszcze nie brałem :p
Omka to przecież teść! Ampułka tygodniowo wystarczy! Santos g*ówno sie znasz.

na odblokowanie Clomid Nolvadex tylko wtedy gdy suty zaczną cie swędzieć
odblokowanie przysadki mózgowej można zrobić z clomidu, tamoxifenu (nolvadexu) lub mix tych dwóch środków.

moim zdaniem powinienes wziąśc deka+meta lub superanabolon+meta. Bedzie to bardziej lajtowy cykl niz np. prolo+meta. Pozaty pożadane jest łączenie sterydów anabolicznych(jakim jest deka lub super.) z sterydami androgennymi(meta lub testosteron)
twoje propozycje prowadzą do naprawde ogromnego skutku ubocznego. Nandrolon bez testosteronu to tragedia! Pierwszy cykl powinnien się składać z samego testosteronu!

wydaje mi sie ze 100 mety na pierwszy cykl powinno wystarczyc, do tego jakieś białeczko, kreatynka i rośniesz :D
białko same nic nie da! Powinna być odpowiednio dobracowana dieta (proporcje białka, tłuszczy i węgli) po co kreatyna z koxem? :lol:

Lukasheq napisz jaki masz staż na siłowni
jak kupujesz 100 mety to możesz też kupić i mieć pod ręko hepatil w razie jakiś bulów wątroby a iloe przytyjesz ? na to pytanie nikt ci nieodpowie jeden przytyje 2 kg a drugi 15 z tym naprawde ejst róznie jeszcez powiec mi jaka meta i jak chcesz brać i jakie suple do tego|||
Mete już kupiłem : Methandostrenolone Rosja, Akrihin 5mg/1tabl 100 tabletki 64 , co do supli to sam niewiem dlartego tutaj jestem
Rozpiska na branie :
pon-1 wt-1 sr-1 czw-1 p-2 s-2 n-2
pon-2 wt-3 sr-3 czw-3 p-3 s-4 n-4
pon-4 wt-4 sr-5 czw-5 p-5 s-5 n-4
pon-4 wt-4 sr-4 czw-3 p-3 s-3 n-3
pon-2 wt-2 sr-2 czw-2 p-1 s-1 n-1 itd ..
piramidy nie mają najmniejszego sensu! Po co powodować wahanie stężenia środka? To przestarzała metoda o podwórkowych koxów. :lol: Organizm powinien dostawać stałe dawki.

PS : co to jest tribulus :p ?
chłopie Ty pewnie nie masz diety a chesz brac kox. Tribulus Terrestris - suplement podnoszący poziom testosteronu w organiźmie.

Pozdrawiam!
mod działu doping jednego z for

Pisz na GG: 1976104
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
User powiedz mi gdzie ja napisałem zeby brac same białko? Białko z meta a na podtrzymanie tez białeczko i kreatyna.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Tak ale Omnadren to mieszanina 4 testosteronów i jest w amire dobra na masówkę. Sam jestem po takiej kruacji i spadki sa naprawde minimalne a przyrost bardoz duży
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
User powiedz mi gdzie ja napisałem zeby brac same białko? Białko z meta a na podtrzymanie tez białeczko i kreatyna.
tutaj nie chodzi o białko tylko o diete! odżywke białkową używasz jako uzupełnienie diety. Jezlei masz dobrze dopracowaną dietę, to nie potrzeba uzupełniacza i żadnej odzywki.
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
chyba ciezko jest dopracowac taka diete gdzie bedziesz miał odpowiednia ilośc białka i ww. A kreatyny to z diety chyba nie weźmiesz
 
Do góry