Test osobowości wg Dalai Lamy

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Ciekawa sprawa :D . Cóż, byłoby miło gdyby ten test mówił prawdę, bo w moim wypadku jest on chyba nieco przecukrzony :p . Tylko w ostatnim pytaniu nie wiedziałem jak kogo do jakiego koloru przypasować i wyszły nieco głupoty, chyba tylko przy jednej czy dwóch osobach się zgadza :p . Najbardziej mnie rozbroiło - Sex - mocny xD...
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
dark of the matinee
Niezbyt dobrze, że pies oznacza osobowość, bo nie cierpię psów, i nie wpisałam nic sympatycznego. Ale sądzę, że pomysł z kawą jest bardzo dobry.

No stare, stare, ale ostatnio robiłam to pewnie około 2003 roku i dawno o tym zapomniałam, z przyjemnością zrobiłam jeszcze raz :)
 

Złośnica69

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Generalnie jakiœ stopień prawdy w tym jest aczkolwiek nie jest to 100% opis swojej osobowoœci .
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Trzecie pytanie:
Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni - Aga, moja najlepsza przyjaciółka :) nic w tym złego...
Pomarańczowy: tą osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela - Michał, właściwie mało się znamy ale jest ok :)
Czerwony: tą osobę na prawdę kochasz Marcin... bez komentarza...
Biały: to pokrewna dusza Weronika... ją kocham, ale różnimy się jak diabli, niezbyt podobni jesteśmy do siebie
Zielony: ktoś kogo będziesz wspominać cale życie Drozd. Dzięki niemu między innymi jestem jaki jestem :)

u mnie podobny niewypał. na czerwonym wstawiłem kumpla ktoremu czesto włacza sie agresor a na białym osobe ktora najlepiej by sie do czerownego dopasowała

za to w seksie wyszło mi "kawa ENERGETYCZNA" takze dziewczyny jakby co to wiecie gdzie mnie szukac :D ;)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Ten test jest jednym z najbardziej bezsensownych testów psychologicznych jakie kiedykolwiek rozwiązywałam :mruga:
 

ryba007

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
heaven
mi wyszlo ze moj sex to lawka <?> ciekawe.. ja badzo lubie takie testy bo czasami takie glupoty wychodza ze mozna pasc ze smiechu;p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Coś się zgadza, ale za mało, aby uznać test za racjonalny. Mój seks jest czarny (murzynka? :D), a moja osobowość oznacza policjanta (to już w ogóle bez sensu).
 
J

juliX

Guest
stare to już jest ale dobre

w pierwszym się zgadza, rodzina na samym końcu, na drugim miejscu pieniądze(chociaż sam nie wiem czy honor mam na pierwszym :zdegustowany: )
w drugim nie zgadzam się żebym był spokojny i lezał :zdegustowany: kawa "czarna, stoi" może i racja bo jestem impotentem xd z morzem to prawda, niespokojne, burza, itd

w ostatnim nie wiedziałem co napisać to wziąłem kogokolwiek.. dwa się zgadzają


wystarczy być szczerym i myśleć co się pisze :zdegustowany:
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Oprócz drugiego i jednego podpunktu w 3 wszystko by się zgadzało . ;D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ta kolejność zwierząt się zgadza, skojarzenia w większości, ale osoby... Hmmm, nie wszystkie ;)
 
Do góry