Test Na Twoją Osobowość

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
8w7:
(m.in.)
-ambitna
-materialistyczna
-lubi wieść prym wodzireja na imprezach
-dynamiczna
-energiczna
-ma intelektualne umiejętności.
-chętna do podejmowania ryzyka
-ma silną tendencję do uzależnień
Może wykorzystywać ludzi :lol: , wysysać z nich wszelką energię.
Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.
Szybko zmieniający się temperament, gwałtowne wybuchy gniewu. :bije:
Hahahaha wszystko się zgadza :D :lol:
 

Hidorii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
home
7w6 - komik ^^
nie zgodze sie ze wszystkim co tam napisali ale część mi odpowiada
 

Aidan Termit

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ciesze się,ze kiedyś przypadkiem znalazłem tą stronę(no może nie przypadkiem-cały czas/jako nastolatek oczywiście/ odwiedzałem przeróżne psychotesty, w których szukałem odpowiedzi kim jestem?...
Żaden wynik mnie nie satysfakcjonował,a ja sam nie potrafiłem okreslić samego siebie(wydaje się to śmieszne prawda?).
Nie wiedziałem,czy jestem prawdziwy czy sztuczny,czy jestem odważny czy tchórzliwy,czy chciałbym zmienić ten świat tylko przez wzgląd na mój egoizm czy może było w tym coś więcej(widok poniżonych,żebrajacych ludzi itp.).W obliczu epoki "buntu mas"* w jakiej przyszło mi żyć nie wiedziałem już tak naprawdę kim jestem.Pośrednią odpowiedź przyniósł mi enneagram-to z niego dowiedziałem się nieco o motywach mojego postępowania,dlaczego przyjmuje taką,a nie inną postawą wobec róznych okoliczności.

Wynik testu nie był dla mnie jednoznaczny:jestem 4w5(oczywiście zgadzała się prawie całość tylko było tam trochę niedopowiedzeń)Na szczęście udalo mi się zlepić całość ze wszystkich skrzydeł "4"(w tym samej 4)

i tak: "zwykła",bez skrzydłowa "4" -95% tego co tam się znajduje się zgadza(chociaż opis pomimo swej obszerności jest bardzo ogólny)


4w3:
Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody.
Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.
-To jest 90% całości(to co tu wlepiłem zgadza się w 100 %)

4w5:
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

-Wlasciwie cała moja osobowośc to głownie przeplatanie się tych dwóch typów-4w3 i 4w5(raz samotnik,posępne oblicze innym razem zachowanie podobne do 7)

4w połączeniu z 1:
Zdrowe połączenie z jedynka daje czwórce obiektywność i idealizm. Pomaga zlokalizować czwórce własne miejsce w świecie i zrozumieć rzeczywistość, która jest niezależna od ich własnych odczuć. Polepsza się jej praktyczne rozwiązywanie problemów. Staje się idealistką i chętnie i ciężko pracuje w świecie w który wierzy i rozumie. Staje się osobą wnoszącą wkład do życia, zamiast osobą, która tylko narzeka.
W stresie połączenie z jedynką powoduje, że czwórka zaczyna doszukiwać się win, błędów i problemów. Nieusatysfakcjonowany perfekcjonizm staje się problemem w związku. Ma problemy z wykonywaniem zadań, prac, gdyż cokolwiek nie zrobi, nie odpowiada jej wysoko postawionym standardom. Zaczyna się wstydzić swoich osiągnięć i krytykować samą siebie. Staje się zazdrosna o innych i ich czyny. Czasem może stać się wściekła na innych i na samą siebie.
-Również wszystko się zgadza

4 w połączeniu z 2:
Zdrowe połączenie z dwójką daje czwórce dobre zdolności międzyludzkie i umiejętność dobrowolnego identyfikowania się z czyimiś uczuciami. Może być bardzo dobrym psychoterapeutą, nauczycielem, rodzicem.
Przybiera postawę wysokich wymagań i obwiniania. Rozpacza gdy prawdziwa osoba zachowuje się inaczej niż czwórka tego oczekiwała. Wpływ umiejętności dwójki do identyfikowania się z czyimiś uczuciami, staje się bardziej przymusowy. Czwórka nie umie pomóc, ale identyfikuje się z czyimś cierpieniem. Może uciekać od własnych problemów, służąc innym. Poczucie własnej wyjątkowości jest również bardzo wzmocnione.
-To jest 75% całosci

3w4:
Trójka z tym skrzydłem, może mniej zwracać na to jaki wizerunek prezentuje innym, lub ten wizerunek może być bardziej subtelny. Bardziej zwraca uwagę na to jak sama widzi ten wizerunek. Skrzydło cztery daje trójce nieco introwertyzmu, nie co głębszy wgląd na to kim się jest, a nie kogo się innym pokazuje. Może oceniać się bardziej na poziomie własnych dokonań artystycznych i socjalnych, a nie tylko niepopartym niczym wizerunkiem. Skłonność rywalizacji z innym, jest przesłaniana przez rywalizację ze sobą. Trójka chce być lepsza dla własnej satysfakcji. Zdrowe skrzydło daje motywację do pracy nad samym sobą. Nadal lubi wyzwania i rywalizacje ale praca dla innych staje się znacznie ważniejsza.
Gdy trójka z tym skrzydłem jest w stresie, zadręcza się z powodu niepowodzeń lub niekorzystnego wizerunku. Staje się też zarozumiała, zaczyna innych oskarżać o bycie "prostego stanu" skoro nie doceniają tego co trójka robi. Bez sensu zaczyna konkurować z innymi aby udowodnić swoją wyższość. Może też zachowywać się snobistycznie, naśladując sposób życia innych pragnąc zaimponować grupie osób, która jej imponuje. Prywatnie, może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.
-Zgadza się w 100%

5w4:
Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.
20% całości

jeden w połączeniu z 4

Zdrowe połączenie z czwórka, daje jedynce dostęp do swoich uczuć i bardziej romantyczne oblicze. Jedynka pod wpływem tego połączenia uczy się jak się naprawdę czuje, a nie jak czuć się powinna. Wpływa na nią kreatywna wyobraźnia czwórki i jedynka przejawia większe zainteresowanie sztuką.
Gdy jedynka jest w stresie, połączenie to dodatkowo wzmacnia niezadowolenie z rzeczywistości. Jedynka może czuć się markotna i smutna gdy zaczyna odczuwać osamotnienie w swoich próbach wprowadzania reform i w pracy dla innych. Czasami może, jak czwórka, tęsknić za życiem w lepszym, bardziej idealnym świecie. Czasami wysoko postawione standardy obracają się przeciw jedynce. Jej poczucie niedoskonałości świata, może ją pogrążyć w samo-oskarżaniu się i odczuwaniu do siebie wstrętu. Może sobie przysięgać, że będzie tłumić i nie dostrzegać swoje wady, co z kolei może doprowadzić do zachowań opisanych przy połączeniu z siódemką. Łamanie zasad, ucieczki od stresu i obowiązków.
-Zgadza się w 100%

Jeżeli chodzi o inne typy to nienawidzę:8,8w7,8w9(typ szefa kojazy mi się z kontrolowaniem,zaborczoscią,władzą,przemocą i w ogóle najgorszy typ dla mnie,nienawidze nawet przebywać w odległosci blizszej niż 500m

Wątpię zeby komus chciało się to czytać(Ten rachunek wystawiłem bardziej dla siebie samego)

Ps:pozdrawiam wszystkie "4" lub typy zawierające to skrzydło:)
 

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Twój typ to : 4w5 "Włóczęga" wszystko co jest tam napisane, doskonale odnosi się do mnie ..
Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman. Ah dumna jestem z tego, że należę do grupy z tymi ludźmi ;)
 

studentka_TWP

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z łona matki
1w2

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

no tak - 80% prawdy :D (powiedzmy :p)
 
Do góry