Test na inteligencję

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
pucek13 napisał:
ha angel znam testy o bank lepsze
o napewno Twoje teksty sa "lepsze", byłam keidyś na Twoim blogu... nie skomentuje tych twoich wypowiedzi bo nie chce cie obrazić...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ol_ka, Masz racje... po co komentować takie załosne wyrazenia które pewnie miały byc NORMALNYMI zdaniami... ehhh szkoda gadać - Nie PsuJmy sobie HumoRóW tą dziewczyną..........(??) ;)Teścik bardzo dobry.. i rzeczywiście bardzo pasuje do tej kategorii :)

Pozdrawiam PRAWIE wszystkich ;)
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
pucek13 napisał:
ha angel znam testy o bank lepsze i wcale nie jestem "małolat" żebyś wiedział. coraz gorzej. forumowisko, nie ma co :p możesz mi dać z bilion ostrzeżeń, ja to nadzwyczjniej na świecie wale. adieu głupi i kretyńscy ludzie :D
Temat tego Postu to TEST NA INTELIGENCJE. Widać jaką inteligencję ma autor powyższych zdań :eek:czami:
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
co do tego postu o tym teście ( ciekawy muszę przyznać ) to ja go nie pisałam. przez pare dni byłam w szpitalu na operacji wyrostka, więc nie ma innego wyjścia, jak ktoś ode mnie z domu się podszył pode mnie ( pewnie mój brat), bo ja mam ustawione, że loguje sie od razu, więc nie było żadnego problemu ze złamaniem hasła, skoro nie trzeba się było nawet trudzić. a co do testu to mi wyszło inteligentny. fajnie, nie? hehehe. narcia i sorki za brata ( on jest ode mnie starszy i w przeciwieństwie do mnie lubi sie wyśmiewać i nabijać z innych ) pozdrawiam i jeszcze raz sorry
 

niedzwiadek35

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Miasto
Biała Podlaska
Widze , ze nawet ja moglem poswiecic tu inteligencja :) co zadko sie zdaza :D
Spoko bardzo ciekawe tylko , zeby odpowiedzi ludzi byly umioeszczane na stronie mogloby byc zabawnie , mozna by bylo sie posmiac z samego siebie :)
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
Lothid napisał:
Ciekawy post? To skoro to prawda to pilnuj lepiej swego hasła
postaram się Lothid, ale cóż:)


faithless napisał:
pucek13, Wracaj szybko do zdrowia po tym zabiegu

dziękuje faithless, ale wszystko jest w porządku. jutro biorę udział w zawodach gry w palanta wszystkich 6 klas. 3maj za mnie kciuki. narcia
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
pucek13, Ja trzymam Napewno wygrasz Pozdrawiam

dzięki faithless, ale ja gram cało klasowo i ja nie wiem co mam zrobić by nie zespuś meczu :zalamany:
 
F

faithless

Guest
pucek13, Ja nigdy nie grałem w tą gre wiec nei moge pomuc :(
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
pucek13, Ja nigdy nie grałem w tą gre wiec nei moge pomuc

szkoda faithless, tym bardziej, że pomimo moej operacji muszę grać, bo inaczej moja drużyna mogłaby przegrać. ale ja się tak strasznie boję! pozdrawiam

ps. mój nowy blog z opowiadaniami www.mione-granger.mylog.pl zapraszam
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Miło cie poznac "Hermiona"

mi ciebie też, ale jednak mecz się nie odbył! fajnie, ale jednak szkoda:) hehhe pozatym dzisiaj idę na pizze z okazji dnia dziecka. mooże ktoś mi tu złośy życzenia? żartuje oczywiście. :p mam dobry humorek. może napisze jakiś wierszyk? narcia
PUCEK
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Kolorowego życia <zyczenia z okazj dnia dziadka >

no no, dziadkiem to ja jeszcze nie jestem, a prędzej to bym babcią była :D na pizzy było supcio ;) pozdro i ciekawych wyników w tym teście:)
 
F

faithless

Guest
pucek13, na tesice dostałem 0 punkta :( Więc życze długiego dziecinstwa :)
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
pucek13, na tesice dostałem 0 punkta Więc życze długiego dziecinstwa

heheh, szkoda, ale jednocześnie wielkie dzięki:) to miło z twojej strony faithless :D
 
Do góry