Tęsknota za najlepszą przyjaciółką

Ingullka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekoszów
Moja przyjaciółka poleciala do Włoch na rok ..miala jechac tylko na 2 miesiace wakacji ale złożyło sie inaczej...bardzo za nią tęsknie...niechce z nią stracić kontaktu....poradzcie co robic ...:(:( Wiem że niezapomne o niej za miesiac ani dwa bo jest dla mnie bardzo wazna....i trudno by mi było zapomniec o niej od tak.....
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Staraj się z nią jak najczęściej kontaktować. Przesyłajcie sobie zdjęcia, rozmawiajcie przez videofony. Napewno rozłaka nie zniszczy przyjazni jeśli będziecie o nią dbać, pozdrawiam :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Może będzie jej się udawało co jakiś czas wracać do Polski? raz na miesiąc na przykład? Poza tym rozłąka przyjaciółek to coś trochę innego niż rozłąka z partnerem. Na pewno rok nie zniszczy Waszej przyjaźni, szczególnie, że żyjemy w dobie Internetu, który daje możliwość turbo-szybkiego kontaktowania się z 2 osobą :))
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
No ale może wróci do Polski ?? napewno jeżeli wasza przyjaźń jest prawdziwa to wszystko przetrwacie ;) wiem że napewno brakuje ci waszych rozmów itd ale jeżeli ona wróci to wszystko nadrobicie i wasza przyjaźń będzie trwalsza jeżeli jednak tak szybko nie wróci to no cóż od czego jest gg i telefony :) pozdrawiam :)
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
tak jak ktoś tutaj poradził....
kontaktuj się z nią częściej to ci pomoże o niej nie myśleć tak jakby jej przy tobie nie było bo zawsze możesz z nią pogadać....
rozumiem cie bo moja the best psiapsiółka też wyjechała na wakacje (do Irlandii) więc mi też nie jest łatwo.....
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
no właśnie. jeśli wasza przyjaźń jest prawdziwa, to powinna przetrwać.
taka rozłąka może nawet tą przyjaźń wzmocnić.
okaż cierpliwość, a na pewno będzie dobrze.
utrzymuj z nią kontakty, pisz sms'y co jakiś czas, albo kontaktujcie się przez internet :D
 

Mone-Lis

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ja mam wiedzieć?!...
Moja przyjaciółka jest w Irlandii, na wakacje tylko, ale i tak codziennie wysyłamy do siebie maile, smsy, dzwonimy i staramy się kontaktować.
W ten sposób spróbuj utrwalić waszą przyjaźń. Najważniejsze, żebyście nie straciły ze sobą kontaktu. A rok to nie jest też ogromnie dużo i jeśli to przetrwacie, to wasza przyjaźń na sto procent wzmocni się i będziecie jeszcze lepszymi przyjaciółkami.
I powtarzam, najważniejsze, żeby nie stracić kontaktu.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Moge sobie wyobrazic jak bardzo przezywasz to, jak tesknisz... Mojej przyjaciolki nie bylo tydzien w Polsce i myslalam, ze zwariuje... Straszni ejestesmy zzyte i nie umiemy bez siebie zyc...

Jednak jest internet co pozwala sie kontaktowac...chyba, ze ona nie ma dostepu do internetu, to pozostaje zwykla poczta...Dacie rade ;)
 

arabeska222

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
tęsknota to jedno
ale jak radzicie sobie z kontaktem kiedy ktos jest daleko?
czy macie dobre stosunki z przyjaciolmi wtedy?
czesto sie do siebie odzywacie? czy moze kontakty sie pogarszaja, zanikaja?
 
Do góry