Teoria Wzglednosci

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
:mruga:
Wiele lat temu, jako 23 letni człowiek, ożeniłem się z bardzo piękną wdową. Wdowa miała dorosłą
córkę o rudych włosach. Mój ojciec zakochał się w niej i wkrótce byli już małżeństwem. Fakt ten
spowodował, że mój tatuś został moim zięciem. Moja córka stała się więc moją matką ponieważ
była żoną mojego ojca. Po pewnym czasie zostałem ojcem uroczego chłopczyka.
Moje dziecko było jednocześnie szwagrem mojego ojca i jako szwagier mego ojca stało się
moim wujem. Moje dziecko było moim wujem ale również bratem córki mojej żony, która
jednocześnie była moją macochą. Żona mojego ojca urodziła wkrótce syna. Dziecko to jest
moim wnukiem, ponieważ jest synem mojej córki. Moja żona jest więc teraz matką mojej matki
a więc moją babcią. Jeżeli moja żona jest moją babcią to jestem jej wnukiem.
Ponieważ jestem mężem swojej babci wynika stąd , że jestem własnym dziadkiem! :eek:k:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja znam krótką definicję teorii względności:

To ile tak naprawdę trwa 5 minut zależy po której stronie drzwi do toalety właśnie się znajdujesz.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
tworca szczegolnej teorii wzglednosci byl jak powszechnie wiadomo albert einstein. powszechnie wiadomo, ze mial niezbyt wygorowane pojecie o inteligencji kobiet. no i nie lubil udzielac wywiadow dziennikarzom. oto dwie anegdotki zwiazane z albertem i jego pogladami.
1. pewna dziennikarka zapytala alberta einstaina jak moglby krotko wyjasnic pojecie "wzglednosci czasu"
odpowiedzidz brzmiala: "potrzeba mi chwili aby to pani wyjasnic ale pani potrzeba wiecznosci aby to zrozumiec"
2. nagabywany przez natretna dziennikarke o wyjasnienie szczegolnej teorii wzglednosci prostymi slowami albert einstein odparl: "prosze mi wlozyc swoj jezyk w moja d*pe - pani bedzie miala jezyk w d*pie i ja bedze mial jezyk w d*pie - niby to samo ale w zasadzie zupelnie co innego. i to jest ta wzglednosc o ktora pani pytala"
:lol: :D :eek:k:
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
poplątałam się :bag: musiałam przeczytać po raz drugi wolniej heh...
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
:mruga: nigdy się nad czymś takim nie zastanawiałem...świetne
 
Do góry