Temat Dla Dziewczyn :)

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
Awiec mam takie pytanie do kobiet
Na co zwraccie owage na pierwszej randce ??
Co lubie w meszczeznach :p:)??
I waszym waznym zdaniem powinien sie ubrac chlopak na pierwsza randke ??
Oraz gdzie chcialy byscie zostac zaproszone ??


Dzieki za odpowiedzi

pozdro :)
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
hmmm.. chciałabym być zaproszona albo do parku albo do teatru. ubrać to bez różnicy to jego ma być styl a nie mój. A jeśli chodzi o to na co zwracam uwagę to na to co mówi i w jaki sposób. Nieumiem tego opisać ale tak jak z nm gadam zależy czy dobrze się dogadujemy, mamy podobne zainteresowania czy może niema żadnego wspólnego tematu
 

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
musi byc elegancki i ladnie pachniec, jezeli chodzi o mnie to na pierwszym spotkaniu (nie nazywam tego randką bo nie chce tego tak pamiętać ) byłam na spacerze


a moze masz jakis ulubiony zapach:)
a jak ci sie bardzo spordob ten spacer niechciala bys tego zapamietac jako 1 randki ??
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no tak - musi ładnie pachnieć, to podstawa! no chyba nie muszę pisać, że ma być czysty :D ubrać się może tak jak się ubiera (no chyba że nosi sportowe ubranie i eleganckie buty tak jak się niektórych na ulicy wiedzi.....to niech tego na ten raz zaniecha). mówić musi poprawną polszczyzną(chodzi mi tu o całkowite ograniczenie przekleństw!!). co do miejsca to może to być spacer w jakieś ładne miejsce lub dobra ciastkarnia. a jeszcze jedno - kiedyś dostałam od kogoś malutki bukiecik kwiatuszków....to było bardzo miłe i bardzo mi się podobało :)
 

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
a moze masz jakis ulubiony zapach:)
a jak ci sie bardzo spordob ten spacer niechciala bys tego zapamietac jako 1 randki ??


Fajnie fajnie a jakis konkretny zapach to jakis chlopaka akurat to podlapie i wykozysta :sexy: ale bukiecik to troszke za duzo moim zdaniem jak na pierwszy raz lepiej chyba :p:p dac ladna rozyczke albo pluszowego misiaczka :) nom ale przeciesz to tylko moje zdanie a tu maja sie dziwczyny wypowiadac :)

Pozdro
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja np. lubie czarnego adidasa, albo STR8 :) jak sobie jeszcze coś przypomnę to napisze..

A najbardziej lubię jak mój mieisek pachnie poprostu sobą.. jego skórka tak ładniutko pachnie :)
 

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
Adidas jest fajny a STR8 jeszcze niemialem
Najwidoczniej bedzie trzeba sie zaopatrzyc :p:p:p
jJa uzywam Farenhaita i Hugobosa czy jakos tak sie to pisalo :p:p
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Po 1: Fajnie jak ma zadbane dłonie :D
Po 2: Dobrze by bylo zeby byl schludnie ubrany :D
Po 3: Zapaaaaachhhh... :p
Po 4: No i zeby jakos mowil... Np. "Co tam ziomku, jak sie mamy..." itd.
Po 5: Oryginalnosc.. To mi sie podoba jak chłopak jest oryginalny :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No właśnie... :/

Niezbyt fajnie by było gdyby przyszedł do Ciebie chłopak i mówi "strzała ziomku" po czym klepnął Cie w plecy... niezbyt fajnie by to wyglądało...
 

krocha

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
To w jaki sposb sie wyraża jest bardzo wazne...

Najlepsze miejsce na pierwsze spotkanie napewno jest park (oby nie było za zimno), albo jakaś dobra knajpka żeby można było porozmawiać. Ja zawsze zwracam uwage na dłanie i paznokcie, oczywiście zapach tez jeste bardzo ważny... no i charakter tez sie liczy ale to już każdy ma swój typ
 

rogueaga

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Oczy - uwielbiam szczere oczy, a najlepiej to takie głębokie niebieskie, że możnaby było się utopić :D
Czy jak mówi to patrzy w oczy, to też jest priorytetowe :)
Następnie: schludny ubiór, zadbane dłonie...
MUSI być sobą!!!

Jeśli chodzi o miejsce, to oczywiście ma być jego inwencja, a nie w stylu "no to gdzie teraz pójdziemy? na co masz ochotę?" najlepiej taka mini niespodzianka :p Mile widziany spacerek w jakieś oryginalne miejsce, albo jakaś knajpka (np. dobra pizzeria, w której nie palą a muzyka nie jest puszczona zbyt głośno, żeby nie zagłuszała co się mówi :p )
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja na pierwszej randce byłam nad stawem w takim ślicznym drewnianym domku rybackim ;] Było cudnie. Ale mysle, że mniej liczy się miejsce a bardziej osoba. Bo nawet na środku zatłoczonego miasta może byc pięknie gdy jesteś z kimś naprawdę kochanym ;) Chłopak powinien przede wszystkim byc sobą. Lubie jak patrzy mi w oczy i ten błogi uśmiech... to jest to :D
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
No właśnie... :/

Niezbyt fajnie by było gdyby przyszedł do Ciebie chłopak i mówi "strzała ziomku" po czym klepnął Cie w plecy... niezbyt fajnie by to wyglądało...

motylku wyobrazilam sobie ta scenke i az sie ze smiechu poplakalam. Jakby mi ktos powiedzial na pierwszym spodkaniu "strzala ziomku" to chyba bym go wysmiala i poszla do domu, albo probowalabym go poznac ale bardziej jak przyjaciela.
 
Do góry