Telewizje Cyfrowe

Karnawal

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Czesc,
pisze bo sie nie znam w ogole na ofercie tv. Jakie sa teraz dobre platformy? Moga sie laczyc z netem, ale nie musza. Macie jakies propozycje?
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Cyfra + najlepsza według mnie. Cyfrowy Polsat też ujdzie, ale mniej programów, które się ogląda. Na Cyfrze są takie kanały jak Cyfra +, Cyfra + film i takie charakterystyczne do tej telewizji, na których puszczają dużo doobrych filmów. Ja mam to i to i Cyfra sprawdza się lepiej. Idź do sklepu, zapytaj w ostatecznym razie możesz zrezygnować, ale wytłumaczą Ci wszystko napewno ;)
 

Karnawal

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
No tak, ale w cyfrze nie ma w pakiecie internetu prawda? Mnie bardziej by interesowalo cos razem z netem od razu. Moze TP?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
UPC jezeli jest dostepne w Twoim miescie
 

Karnawal

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Tutaj wlasnie chodzi o sytuacje bez UPC, a dokladniej o przedmiescia duzego miasta. Tam nie ma ani upc, ani vectry czy tam innych kablowek. Zebym nie wiem jak sie staral, to i tak TP ma najciekawsza oferte, kiedy zintegrujemy ich wzsystkie uslugi.
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Jak ostatnio wiem, to w Cyfrowym Polsacie też jest tet. Chyba 6 MB.
 

Karnawal

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Hmm... w cyfrowym polascie jest chyba tylko mobilny net, zanczy radiowy i to o bardzo ograniczonym zasiegu. W stosunku do zasiegu i jakosci neostrady, to w ogole bez porownania. Musze jeszcze same pakiety ich tv porownac. Jak to wyglada.
 
Do góry