Telewizja naziemna- jaki tuner ?

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Skoro jest to nowy telewizor, sprawdź czy oby na pewno w standardzie nie obsługuje mpeg4. Jeżeli nie to trzeba tylko uwzględnić sposób połączenia tunera z tv, a dokładniej czy jest taki sam port w tv (scart, czy cokolwiek innego). Jeśli chcesz możesz zainwestować kilka groszy więcej i kupić tuner z portem hdmi
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ok dzięki za podpowiedzi, ale tak czy inaczej sama chyba tego nie zrobie, musze wezwać jakąś pomoc. A ile tych groszy w ten tuner musiałabym zianwestowac ;) ?
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Jeśli sama potrafisz podłączyć dvd, to z tym sobie też poradzisz. Do150zł zapewne kupisz coś przyzwoitego
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Nie , sama nie potrafie ;))) Nie podłącze nie ma mowy.
Znalazłam nawet fajny tuner na Androidzie, ale troszkę wiecej kosztuje niż 150zl, ale nie dużo. I chyba jak juz sie decydowac to na coś takiego lepszego, zwłaszcza ze telewzior tez niedawno wymieniałam i jest z tych "lepszych" ;)
 
P

patitaka

Guest
a nie lepiej wymienić telewizor na nowszy model, np. telewizor LCD z wbudowanym tunerem i nie odstawiać go dodatkowymi zbędnymi urządzeniami??
 

KarolS90

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Warto rozważyć zakup przystawki do DVB-T - Andrino.
To coś więcej niż tuner. Przystawka jest na Androidzie, więc mamy dostęp także do innych aplikacji, m.in do platformy VOD - Andrino PLAY.
Więcej info : www.andrinoplay.pl
 
Do góry