Telewizja Dal Fanów Piłki Nożnej

rincorn

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
99
Punkty reakcji
0
http://tvnaszfutbol.vgh.pl Zapraszam telewizja istnieje dopiero od dwóch dni ale już oferuje fajne możliwości dla kibiców,z dnia na dzień repertuar strony będzie powiększany i dopracowywany.
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Moim zdaniem aplikacja sopcast jest najlepsza. Prawie wszystkie mecze mogę sobie obejrzeć które chcę i to wszystko za darmo jeszcze nie spróbowałem tego linku ale moim zdaniem od sopcastu nie ma dużo lepszych aplikacji.. Wideo nie przecina się, może jak masz troszeczkę słabszy internet to wtedy troszeczkę jest głupio bo więcej się przecina.. No ale program jest spoko
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, Sopcast również według mnie jest najlepszy jeśli nie mogę zobaczyć meczu w TV. Przy szybkim necie w ogóle nie tnie. Jednak czasami jeśli coś nie działa, to i ze stronki dobrze oglądnąć jest. Chociaż najlepiej ze względu na jakość przekazu to chyba mieć kanał sportowy w TV. Czekam z niecierpliwością na święta, może jakaś promocja będzie dla nas-kibiców;-)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Zgadzam się, Sopcast również według mnie jest najlepszy jeśli nie mogę zobaczyć meczu w TV. Przy szybkim necie w ogóle nie tnie. Jednak czasami jeśli coś nie działa, to i ze stronki dobrze oglądnąć jest. Chociaż najlepiej ze względu na jakość przekazu to chyba mieć kanał sportowy w TV. Czekam z niecierpliwością na święta, może jakaś promocja będzie dla nas-kibiców;-)

juz sa, sama widzialam, tylko trzeba poprzegladac sobie rozne i porownac.
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
juz sa, sama widzialam, tylko trzeba poprzegladac sobie rozne i porownac.

jak cos tutaj jedna promocja na jaka wpadlam
http://www.cyfraplus.pl/hattrick/
osobiscie nie dla mnie, ale dla fanow sportu, a glownie chyba pilki noznej bo jej jest najwiecej na cyfrze fajna opcja.
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
jak cos tutaj jedna promocja na jaka wpadlam
http://www.cyfraplus.pl/hattrick/
osobiscie nie dla mnie, ale dla fanow sportu, a glownie chyba pilki noznej bo jej jest najwiecej na cyfrze fajna opcja.
Jeśli ktoś lubi piłkę, to jest to strzał w dziesiątkę według mnie - wziąć pakiet podsatawowy i dokupic tylko sport. Podejrzewam, że inne platformy również będą miały jakieś promocje, tylko, że tam nie ma tyle piłki nożne...
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
zwykle byłem za C+, natomiast enka wydawała mi się jakąś alternatywą, jednak po tych opadach śniegu, gdy od poniedziałku nka nie działa bo sa jakieś problemy z zasiegiem, cyfra działa normalie, to już nie mam wątpliwości, gdzie chciałbym Ekstraklasę
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
zwykle byłem za C+, natomiast enka wydawała mi się jakąś alternatywą, jednak po tych opadach śniegu, gdy od poniedziałku nka nie działa bo sa jakieś problemy z zasiegiem, cyfra działa normalie, to już nie mam wątpliwości, gdzie chciałbym Ekstraklasę
no i sport na cyfrze (hat-trick) jest po prostu tanszy.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
jak cos tutaj jedna promocja na jaka wpadlam
http://www.cyfraplus.pl/hattrick/
osobiscie nie dla mnie, ale dla fanow sportu, a glownie chyba pilki noznej bo jej jest najwiecej na cyfrze fajna opcja.
Jeśli ktoś lubi piłkę, to jest to strzał w dziesiątkę według mnie - wziąć pakiet podsatawowy i dokupic tylko sport. Podejrzewam, że inne platformy również będą miały jakieś promocje, tylko, że tam nie ma tyle piłki nożne...
canal + sport to nie tylko pilka nozna, ale tez inne dziedziny sportu grupowego , i nie tylko, bo tez boks, czy czasem jakis zimowy sport
ale fakt faktem, ze jesli chodzi o pilke ligowa z innych krajow to canal na naszym rynku ma najwiecej do zaoferowania

hatrick w sensie ta promocja trzech kanałów sportowych za dychę mam rozumieć, tak? Świetna sprawa!
a jaka jest oplata poza okresem promocji?
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
canal + sport to nie tylko pilka nozna, ale tez inne dziedziny sportu grupowego , i nie tylko, bo tez boks, czy czasem jakis zimowy sport
ale fakt faktem, ze jesli chodzi o pilke ligowa z innych krajow to canal na naszym rynku ma najwiecej do zaoferowania


a jaka jest oplata poza okresem promocji?

w promocji jest 50% stawki do zaplacenia, czyli poza promocja jest 19,9 i 24,9.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
tez juz to przyczailem,
powiem szczerze ze ciekawszym rozwiazaniem jest wziac ten hattrick na nieokreslony, masz wtedy 13zl w promocji, a potem mozesz bez przeszkod zrezygnowac i szukac ciekawszej opcji
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
tez juz to przyczailem,
powiem szczerze ze ciekawszym rozwiazaniem jest wziac ten hattrick na nieokreslony, masz wtedy 13zl w promocji, a potem mozesz bez przeszkod zrezygnowac i szukac ciekawszej opcji
dokladnie, tez mi sie tak wydaje. trzeba sie tylko wypytac o szczegoly wszystkie w salonie,a by potem nie bylo jakis watpliwosci.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Jeśli ktoś lubi piłkę, to jest to strzał w dziesiątkę według mnie - wziąć pakiet podsatawowy i dokupic tylko sport. Podejrzewam, że inne platformy również będą miały jakieś promocje, tylko, że tam nie ma tyle piłki nożne...
faktycznie, jest to jedna z ciekawszych promocji związanych z canal+ jaka do tej pory wyszła.
dla fanów piłki nożnej nie posiadających dotychczas możliwości oglądania najlepszych lig jest jak znalazł.

zwykle byłem za C+, natomiast enka wydawała mi się jakąś alternatywą, jednak po tych opadach śniegu, gdy od poniedziałku nka nie działa bo sa jakieś problemy z zasiegiem, cyfra działa normalie, to już nie mam wątpliwości, gdzie chciałbym Ekstraklasę
to jakiaś ogólnopolska awaria czy chwilowo-regionalna?
a może masz coś z anteną poprostu?
 
Do góry