telewizja czy nie zchodzi na psy???

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Telewizja - kazdy z nas ja oglada ale no niestety ostatnio i to nie tylko w okresie wakacji zchodzi na psy zauwarzyłam to jak wiele z tego co juz było powtarzaja po kilka razy i w ten sposób nie ma co ogladac ,programów ambitnych jest jak na lekarstwo ,a takich które daja fajne filmiki i nie powtarzaja go spowrotem za 3, 4 miesiace jest naprawde mało jeszcze jak sie ma kablówke czy satelite mozna skakac po programach tak jak ja ale osoby które korzystaja tylko z naziemnej nie maja juz co ogladac nie uwarzacie ? :przestraszony:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
konwalja, bo nic innego nie mają.
Skończyły im się pomysły..
 
F

faithless

Guest
Mówisz o ambitnych programach. TVP Kultura ma w ciągu minut 816 widzów dla porównania TVN meteo 10 tysiącya TVN24 60 tysiący. Wiec nawet jesli Polacy mają do wyboru "ambitny" program to i tak go nie wybieraja. Powturki to prawdziwa zmora. Są we wszystkich stacjiach, i to nie tylko w czasie wakacj. Mam kablówke i tez sie nudze. Jedyne dobre kanały to TVN24 Discovery i National Geographic. Reszta to REPLAY :)

[ Dodano: 31 Lipiec 05, 14:13 ]
nns, Pomysły mają ale nie chcą kasy wydawac. Wolą zarobic na powtórkach niz wydawac hajs na nowe programy. Od wrzesinia na antenie TVN pojawi sie sporo nowosic.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
telewizja czy nie zchodzi na psy???
to przesadziłaś :/ ... Gdyby spadła (a raczej pdniosła sie ) na psy to CZESCIEJ bym TV ogladała... :zdegustowany:

[ Dodano: 2005-07-31, 14:22 ]
PS: to ty chyba Animal Planet i innych tego typu programów nie masz... :/ Czy to ludzie ciagle przed TV musza siedzieć?? Dobrze ze są powtórki bo jesli raz czegos nie zobacze bo bede miała co innego do roboty to przynajmniej w wakacje sobie TO zobacze!! Mamy TYLE PROGRAMÓW ze tylko wybierać....

Pozdrawiam
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
konwalja zgadzam się z Tobą !!!!
niestety nie ma nic interersującego w telewizji
a jak już to
a shkoda gadać :/
jeszcze jak się ma 4 kanały tak jak ja :D to można ewidĘtnie poszaleć ;)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
W czasie wakacji ,i nie tylko publicznych stacji polskich w zasadzie nie oglądam,
z powodu jak mówicie powtórek.Ale przecież są inne stacje bardzo ciekawe.
Do takich zaliczę Discovery,Animal Planet,Nationale Geografic,Planette.
Z polskich komercyjnych na uwagę zasługuję TVN24. ;)
 

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
100lica
Ja telewzjie ogladam teraz jak siedze przy kompie lub jak wroce do domu cos kolo 22 ale i tak zadko bo zazwyczaj wlanczam sobie jakies filmy na dvd lub divx albo jestem tak zmeczona lub pijana ze nie jestem wstanie nic obejrzec
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
konwalja heh otym ze ciagle to samo wiemy od dawna a najgorzej jest w swieta... :/
 

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
zgadzam sie najgorzej jest w swieta człowiek ma wiecej czasu a tu zero fajnych filmów :zdziwko:
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
psy czy nie psy i tak jest na samiuśkim dnie :/

a gdzie tu konkurencja
stacje prześcigają się chyba w tym, która wyemituje największą ilość powtórek !!!

hymmm

polskie realia...
 
F

faithless

Guest
Nie wiem :( WIem natomias ze napewno wiecej niz 50 :hyhy: :hyhy:

Liczba nie jest dokładna, ale powturek było sporo, straciłem rachubę.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Jak już ktoś napisał wcześniej,jest wiele abmitnych programów,ale mają tak małą oglądalność,że muszą zostać wycofane....a wszytskie teleturnieje,seriale,reality show i inne takie biją wszelkie rekordy popularności!Trzeba sobie zadać pytanie czy to przypadkiem nie telewidzowie schodzą na psy?Ja na szczęście nie mam czasu na oglądanie TV.Nie chcę urażać nikogo to tylko oja refleksja.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Hmmm wy chyba nierozumiecie po co lecą te powtórki....zobaczcie że oni wiedzą ile widzów o któej godz jaką stacje i program ogląda...a powtórki lecą dlatego że są to często najbardziej oglądane filmy...gdyby popularnośc takiego filmu spadła niebyło by już tych powtórek.....tu nie chodzi o to że ktoś nie chce wydaćforsy czy niemają pomysłu...oni puszczają to co sie podoba widzom....a to że akademia policyjna leciała z 50 razy i wiecej to wiem i to znaczy ze jest to bardzo lubiany film...hmmm niepamietam teraz stronki ale byla jakas na ktorej pokazany byl ranking filmow emitowanych na danym kanale w Polsce...i właśnie te wyżej są powtarzane bo ludzie je lubią...a to że innym sie niepodoba ten film hmmm niepodoba?? kup se w ksiegarni albo jakims sklepie i ogladaj na dvd....kto ci zabrania...tv puszcza to co podoba sie ludziom...czy wolimy suchać wiadomości o tym żę ktoś odkrył nowy pierwiastek czy kogoś to ochodzi jedynie chyba tylko chemików....a czy morderstwa napady na banki i nowe złe rzeczy lubimy oglądać...same statystyki pokazują ze ludność woli w wiadomościach oglądać zło niż dobro wiec puszczaja to co złe żeby niespaść na psy...puszczają to co podoba sie ludziom...łeech ale sie nastukałem palce bolą...

Nikogo nie chciałem obrazić urazić itp. Jednak JEżeli ktoś został skrzywdzony tym co napisałęm to przepraszam... To jedynie jest moje zdanie i ja ten temat tak rozumiem.
 

Akacja

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
pączek róży
Czy telewizja schodzi na psy? No nie wiem. Co prawda to prawda, coraz częściej widzimy powtórki. Telewizja nie chce wydawać pieniędzy na nowe filmy, które z pewnością byłby ciekawsze od któregoś z rzędu powtórzonego np. "Kevin sam w domu" lub coś tego typu.
Swoją drogą, chętnie zaproponowałabym "Jedynce" skończenie z tą durnowatą telenowelą, która zwie się "Klan". Tak samo "Dwójce" skończenie "Złotopolskich". Moim zdaniem, te dwa seriale są teraz zupełnie do kitu. Złotopolscy bez ś.p. Henryka Machalicy, to już naprawdę nic ciekawego do oglądania. Teraz jeszcze zmarł Eugeniusz Priwieznecew [obym dobrze napisała].
To jest moje zdanie.
Aczkolwiek uwielbiam oglądać "Kryminalne zagadki Las Vegas" [który kanał? zapomniałam]. Bardzo ciekawy serial. Gorąco polecam.
 
Do góry