Teletubisie oskarżone o homoseksualizm!

Status
Zamknięty.

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
heh
tak ja słyszałam...
to bardzo śmieszne i jeszcze irytujące
tyle lat ta bajka była i dopiero teraz sie skapowali że Tinky Winky (czy jak to sie tam pisze)
ma czerwoną damską torebeczke i że to może propagować treści homoseksualne??
żałosne... :/
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
dość głośno o tym ostatnio.
kurcze..
Czy Ci ludzie na prawdę nie mają co robić o0?
;/;D
tinkiłinki ;P
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Ale aż dziw, że nikt tu nie zaprotestował i wyraźnie nie opowiedział się przeciwko "homoseksualnej propagandzie".. może jednak nie jest aż tak źle z tym forum :]
 

Shell.

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
To doprowadza do tego, że dzieci dowiadują się za wcześnie, kim jest gej. Przykład:

Dziecko, które usłyszało tę wieść w wiadomościach:
-mamo, kto to jest gej?
I mamusia musi tłumaczyć.

W ten sposób każda bajka jest nieodpowiednia dla dzieci.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
przepraszam 1 pytanie
do czego 4 latkowi swiadomosc kto to jest gej?
to rozumiem ma pomoc mu w rozwoju emocjonalno - intelektualnym?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tak oczywscie to moja starcza arterioskleroza i zapomnialem ze franek zaplodnij a jozek urodzil
przepraszam niniejszym
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
ehh 'tatusiów" z resztą mówisz dobrze, dziecko nie powinno być wtajemniczane jeżeli chodzi o takie sprawy, czy problemy... Zaraz mi sie przypomina kwestia pewnego małżeństwa, które się rozeszło, a matka zaczęła przekazywać dzieciom, ze ojciec ich nei kocha, że zdradził ją z inną kobietą.... ta matka stworzyła w psychice dziecka pewien obraz swojego męża, ojca jej dzieci , który możliwe, że już sie nie odmieni. dzieciom na ten moment, nie potrzebna była ta "edukacja"
 

-nieosiągalna-

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
sieradz
teletubisie oskarżają o homoseksualizm.. a smurfy? jedna kobieta wśród tylu facetów fuuu... :hahaha: .. oczywiście pomijam już muminki, które chodzą nagusieńkie.. rządzie IV RP bierz się za te bajki.. niech zostaną tylko "pokemony" itd.. jedno w naszych dzieciach na pewno wtedy się rozwinie.. wyobraźnia... :emonitator:
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
To doprowadza do tego, że dzieci dowiadują się za wcześnie, kim jest gej. Przykład:

Dziecko, które usłyszało tę wieść w wiadomościach:
-mamo, kto to jest gej?
I mamusia musi tłumaczyć.

W ten sposób każda bajka jest nieodpowiednia dla dzieci.
Dokładnie... Wczoraj moja 7 - letnia kuzynka zapytała mnie:
- Wiesz, że Tinky Winky jest gejem?

Według mnie Polacy nie mają co robić i na siłę próbują szukac jakiejś sensacji... Obojętnie czego to będzie się tyczyło.
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Kod:
Dokładnie... Wczoraj moja 7 - letnia kuzynka zapytała mnie:
- Wiesz, że Tinky Winky jest gejem?

I właśnie teraz można się zastanowić czy takie bajeczki propagują homoseksualizm, czy też może ludzie którzy zauważają w nich podobne zachowania chcą uświadamiać dzieci zbyt wcześnie... Paranoja...

Królewna Śnieżka to też patologia bo spała z 7 krasnoludkami. A ciekawe co robili Jaś i Małgosia razem w lesie? A Gargamel to pedofil bo się za małymi smerfami ugania... I tak można bez końca... Tylko po co?
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Dla zaspokojenia ambicji naszych polityków, którzy zamiast gospodarką i sypiącym się państwem zajmują się pierdołami.
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Widocznie tylko to im pozostało. Ich pomysłowość kończy się na pozostałych z wieku przedszkolnego zdolnościach analizowania bajeczek :)
Sami ich wybraliśmy na rządzących. Tylko w sumie co mieliśmy zrobić jak i tak nikogo lepszego nie mamy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry