Teletubisie oskarżone o homoseksualizm!

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A w Europie znowu się z nas śmieją, to się robi schematyczne powoli.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Teraz jakby robili Borata, to nie byłby Kazachem który używa paru słów po polsku, tylko Polakiem, który używa paru słów po kazachstańsku :przewraca: ... Zresztą po co wogóle kręcić film, skoro w wiadomościach to wszystko jest ? xD
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
W skrócie: ośmiesza nas rząd. Kurcze. Teraz to będzie nawet wstyd z kraju wyjechać Co miesiąc nasi rządziciele na coś wpadną
tu wyjatkowo bede bronil kaczorow
rzad nie ma z tym nic wpspolnego
to dzialanie zaulka ewolucji - miss sobeckiej
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Nie chodziło mi tyko o afere z bohaterami kreskówek, ale i o inne rzeczy typu to, że nasz premier mieszka z matką i iema konta bankowego, gdyż z tego co pamiętam tłumaczył się, że boi się o pieniądze. O członków ministerstwa edukacji, którzy chcieli wprowadzić zakaz naukczania teorii ewolucji i o inne przykłady. Zresztą. Kto się we Francji zastanawia nad tym, kto to powiedział. Był z rządu i to się dla przeciętnego obywatela liczy.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale zaden czlonek rzadu sie tym nie zajmowal
zajmowla sie tym urzad rzecznika praw dziecka
ktorego psim obowiazkiem na donos sobeckiej
bylo sprawe wszczac po czym wydac postanowienie o umorzeniu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Takie rzeczy to tylko w erz... w Polsce
a mozdzek uprany do konca?
bezedura
to nie jest polska specjalinosc jak proboje wmowic wam wybocza et consortes
wstydliwe to jedno a mowienie nieprawdy to 2
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Pierwszy na pomysł o homoseksualiźmie teletubisia wpadł amerykański pastor.
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Hehe ja sie dzisiaj o tym w szkole dowiedzialem z gazety. ale byl polew. nawet nauczycielka sie smiala
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Nie mają się do czego przyczepić... Większości bajek można by było coś zarzucić...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
wkurza mnie ta cała teletubiafera juz..to było śmieszne na początku..teraz jest to żałosne...i nie chodzi mi wcale o tą osobę, która to zaczęła (bo wiadomo, ze idiotów nei brakuje) ale o tych, którzy o tym trabia od kilku dni 24/h...

a co ma kaczor do teletubisia to juz zupełnie nie rozumiem..
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
ludzie , to jest chore ...
W tym kraju niedługo zwariujemy ...
niedługo zaczną się skandale , dlaczego dzieci-smerfy śpią same w domu ???
Już nie mam nawet co wymyślić takie głupie rzeczy roznoszą bo nie maja co robić Ci politycy i inni ludziska odpowiedzialni za te awantury ...
By się zajęli podwyżką dla nauczycieli >moja mama będzie hepi<
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Tinky Winky w skrócie TW ma teczkę (czy tam torebkę, jak niektórzy twierdzą) i to czerwoną!

Zlustrować koniecznie!

Dobra, już jestem poważny :)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie mają się do czego przyczepić... Większości bajek można by było coś zarzucić...

hehe dokładnie
i nie wierze że takie małe dzieci które oglądają Teletubisie wiedzą kto to homoseksualista i że świadczy o tym czerwona torebka Tinky Winky :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
By się zajęli podwyżką dla nauczycieli >moja mama będzie hepi<
reszta spoleczenstwa sie zmartwi jak jej podniosa podatki (na te podwyzki)
 

Qlaak

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bielsko Biała
ludzie..........z tego sie nie wolno śmiać....... nad tym trzeba płakać......tylko tyle nam pozostało....zawsze mówiłem ze jestem patriotą i ze z kraju nie bede wyjezdzal.......teraz chyba w nim pozostane z powodu wstydy za tych miłych panów w rządzie....przeciez tojest paranoja.... moja koleżanka po zasłabnięciu i ciaglym traceniu przytomności wszedzie popięciu dniach została wypuszczona ze szpitala bez efektów poniewaz nie mozna bylo przeprowadzic szczegolowych badan z powodu strajku lekarzy....tak....lekarze strajkuja a nasi zapracowani politycy debatuja nad torebką w teletubisiach.............. :eek:k: wielkie brawo... gratuluje...... BB)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Po prosu to co oni wymyślają z tą homofobią to paranoja, robią z naszego kraju pośmiewisko i małą Amerykę bez komentarza.
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Heh...a na maila dostałem dziś liste kolejnych podejrzanych :D :

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej "bajki" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.

Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Maciarewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK!


Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to "klapnięte uszko".

Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?


Bolek i Lolek - Tola to przykrywka.


Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie.


Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.

Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic mamy. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People !!!

Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana.

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.

ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki.

Bohater "zaczarowanego ołówka"- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać...

U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-)

JEDYNI SPRAWIEDLIWI:

Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów.

Morał z powyższych bajek:

PiS pozdrawiamy i sugerujemy zmianę lekarza, bo ten oszukuje.
;)
 

Attachments

  • image001.jpg
    image001.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 10
  • image002.jpg
    image002.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 10
  • image003.jpg
    image003.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 9
  • image004.jpg
    image004.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 10
  • image005.jpg
    image005.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 2
  • image009.jpg
    image009.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 11
Status
Zamknięty.
Do góry