telefony komórkowe

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Jakie macie telefony? na co zwracacie uwagę przy wyborze swojego modelu? Cena, wygląd, funkcje? Dotykowy, a może z klawiaturą qwerty? śledzicie nowinki na tym rynku? Ostatnio dowiedziałem się na przykład o telefonie windows - najnowszym pomyśle Microsoftu. Jak dla mnie telefon ma dzwonić i mieć wytrzymałą baterię.
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Idealny telefon posiada duży ekran dotykowy oraz rzeczywistą klawiaturę QWERTY. Do tego system (najlepiej Android).
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jak dla mnie telefon ma dzwonić i mieć wytrzymałą baterię.
Żyjemy w dobie telefonów-kombajnów, gdzie urządzenie ma świetny aparat, doskonale odtwarza muzykę, zastępuje nawigacje GPS a nawet komputer. Więc telefon jest telefonem tylko z nazwy i wymagamy od nich bardzo dużo ;)
Dla mnie samo dzwonienie i bateria to już za mało, zamiast obwieszać się elektroniką biorę ze sobą telefon i śłuchawki więc mam odtwarzacz MP3, aparat, kamerę, komputer i telefon w jednym ;) czego wymagać więcej? :)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Widzieliście prezentacje telefony przyszłości zrobionego przez Mozillę ? Warto poszukać na YT - to jest dopiero kombajn.

Co do funkcji - jeśli faktycznie korzystamy z aparatu, kamery, odtwarzacza mp3 - to pewnie, opłaca się zainwestować. Furorę robi iPhone - myślicie, że wart jest swojej ceny ? jego czwarta generacja, o której dobrze piszą kosztuje faktycznie tyle co komputer.

tak na marginesie - ile mieliście lat kiedy dostaliście swój pierwszy telefon?
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Pierwszy telefon kupiłem sobie sam, za ciężko zarobione pieniądze, w drugiej klasie gimnazjum :] Obecnie korzystam z telefonu, który potrafi jedynie dzwonić i w bonusie odtwarzać mp3/radio. Niby wystarcza, ale ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad kupnem jakiegoś kombajnu z aparatem, wifi i gps.
 

big_day

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja od kliku lat jestem wierna noki wcześniej miałam ericsona, ale potem zmieniłam na nokię. Moim zdaniem jedne z lepszych telefonów na rynku, nie psują się no i są łatwe w obsłudze myślę, że mój kolejny telefon też będzie tej firmy;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja nie zwracam w ogóle większej uwagi na telefony komórkowe, a już tym bardziej na
ich wszystkie funkcje i bajery. Telefon ma mi służyć do dwóch podstawowych rzeczy:
rozmów telefonicznych i pisania smsów. Cała reszta jest nieistotna bo i tak nie
korzystam z niczego poza tym. Ah no i telefon ma dla mnie ładnie wyglądać :D
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie telefon ma być wytrzymały i działał jak najdłużej. Multimedialne bajery nie są mi potrzebne, nie pamiętam kiedy ostatnio używałem aparatu w telefonie albo słuchałem na nim muzyki. Już prawie 2 lata mam nokię n91 i jestem z niej zadowolony może i jest duża i ciężka ale za to ma metalową obudowę. Nieraz mi spadła (raz z pierwszego pietra) i nic jej nie jest poza tym że jest poobijana.
 
Do góry