Telefon z WIFI - co wybrać?

L

lukasamd

Guest
Witam,
szukam jakiegoś telefonu z WIFI, mój budżet maksymalny to około 500zł.
Nie musi to być Nokia czy też SE, chętnie wezmę np. HTC, ze względu na niższą cenę.

Oto na czym mi nie zależy:

- gps'y i takie tam pierdoły
- obsługa pdf
- kodowanie / szyfrowanie plików
- zintegrowany pakiet office
- obsługa drukarek
- podczerwień
- wyświetlacz dotykowy
- klawiatura qwerty


A oto i aspekty mile widziane:
- długa praca na baterii
- Symbian / Windows Mobile
- wysoka szybkość działania
- stabilność i niezawodność


Może być zwykły, może też być i slider, jedynie z klapką całkowicie odpadają ;)
Co polecacie?
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Też szukałem takiego telefonu, i wybrałem nokie n81, symbian, wifi, aparat 2 mpx tyle, że z wifi jest taki problem, że często się nie łączy z siecią, w moim przypadku w domu nie chciało się, łączyć musiałem konfigurować ręcznie, ale z tego co czytam na necie to problem większości nokii, chodzi tu o problem z przypisaniem ip.

Na stronach nokii jest taki bajerek, że możesz sobie kliknąć co chcesz mieć i losują Ci się komórki z tym czymś, naprzykład zaznaczysz, że musi być wifi to ci się wyświetla wszystkie telefony z wifi, to samo jest na stronie SonyEricssona, z tym, że na tej stronie można zauważyć, że komórek z wifi jest z 6 jeszcze ceny takie kosmiczne na allegro, że nie warto szukać czegoś z SonyEricssonów, nie wiem jak jest z resztą komórek.
 
L

lukasamd

Guest
No słyszałem właśnie, że nokia ma słabe moduły wifi jeżeli chodzi o stabilność / zasięg.
Poza tym ta N81 ma niezbyt mocną baterię, więc chyba się nie skuszę.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Mi bateria trzyma 2 dni jak normalnie użytkuje czyli, sms czasem gdzies zadzwonie i codziennie godzine słucham muzyki przez słuchawki w drodze do szkoły, głosniki ma 2 po dwóch stronach i wejście minijack mi ta komórka bardzo przypadła do gustu, no tylko te wifi, z tym, że niekiedy działa bez zarzutu no u mnie w domu niestety nie ale ukuzyna jak byłem też ma router i odbiera z niego dane na loozie, nic się nie rozłącza po prostu pieknie smiga.

Ale pierwszą komórke jaką miałem kupić miała być toshiba g900, do niej można dokupić większą baterię, ma klawiature qwerty jest rozsuwana w bok, apoarata 2mpx, no i nie wiem jak z głosniczkami i ogólnie dźwiekiem, no i co najważniejsze ma windows mobajla :)
 
L

lukasamd

Guest
Już kupiłem, HTC M3100
Powinienem mieć w poniedziałek jak dobrze pójdzie.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Napisz jak się sprawuje, będę wiedział czy żałowac mojego zakupu :p
 
Do góry