telefon stacjonarny - ktoś jeszcze używa?

Hanna Kmietek

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moi rodzice mają, są niereformowali. Telefon komórkowy też mają... trzymają go w sypialni jako budzik :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Moi dziadkowie mają, taki jeszcze starodawny, na wykręcanie ;) Ale ma jeden plus- jak dzwoni, to go słychać na drugim końcu wsi.
 

TosienkaZ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
W mieszkaniu nie mam telefonu stacjonarnego. Nie jest on mi potrzeby. Wszyscy moi znajomi korzystają wyłącznie z komórek. Jedynie rodzice i dziadkowie mają je. W pracy także są :/
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja sama nie mam stacjonarnego w domu, ale wiele starszych osób i nie tylko na pewno jeszcze korzysta z dobrodziejstw starej technologii.
 

Nekker

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
D_K napisał:
Mam podobno telefon w usłudze z TV i internetem, ale... nie mam aparatu. :p Muszę kiedyś kupić.
Mam podobnie. Usługodawca internetu już dba o to abyśmy nie potrzebowali telefonu a mieć większość programów z TV. Wolę zamiast płacić za stacjonarkę, zaopatrzyć się w porządny telefon komówkowy.

Brave napisał:
mam, ale w sieci komórkowej (ze względu na matkę i teściową - nikt inny poza reklamiarzami nie dzwoni)
To już zależy od sieci. Także mam w sieci i od czasu do czasu zdarzają się telefony od operatorów komórkowych, z zapytaniem czy nie chcemy przejść do ich sieci komórkowej.


nniedzielski napisał:
Trzeba też zauważyć, że dużo sklepów i biur ma stracjonarny telefon.
Tak. Lecz ten telefon służy do rozmów za granicę. Większość właścicieli firm, woli zainwestować w porządny, pancerny telefon komówkowy.
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
nniedzielski napisał:
Trzeba też zauważyć, że dużo sklepów i biur ma stracjonarny telefon.
Tak. Lecz ten telefon służy do rozmów za granicę. Większość właścicieli firm, woli zainwestować w porządny, pancerny telefon komówkowy.


Tak, ale to raczej się tyczy nowych firm. Te starsze, z dziada-pradziada cały czas używają zwykłego. No i wszelkiej maści urzędy też mają stacjonarne, ciekawy jestem, czy kiedykolwiek przerzucą się na komórki.
 

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Ja mam stacjonarny telefon tylko ze względu na pakiet jaki się łączy z usługą internetu. Bardzo rzadko go używamy ale umowę mamy jeszcze na rok :)
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Nie używam już od dawna. Im mniej osób mnie szuka i zakłóca mój spokój, tym lepiej ;-) Telefon komórkowy to już wystarczająca smycz :p
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Moi rodzice mają.
Już tylko chyba biura,sklepy ,firmy i ludzie w podeszłym wieku korzystają z wynalazku Bella.
"Panie Watson proszę przyjść potrzebuję pana"-tak ponoć zaczęła się pierwsza rozmowa wynalazcy ze swoim asystentem



grabka napisał:
Telefon komórkowy to już wystarczająca smycz :p
Coraz częściej słychać takie opinie.

I pomyśleć,że z 20 lat wstecz załatwiało się nieraz po znajomości telefon stacjonarny
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
marek70 napisał:
Moi rodzice mają.
Już tylko chyba biura,sklepy ,firmy i ludzie w podeszłym wieku korzystają z wynalazku Bella.
"Panie Watson proszę przyjść potrzebuję pana"-tak ponoć zaczęła się pierwsza rozmowa wynalazcy ze swoim asystentem



Telefon komórkowy to już wystarczająca smycz :p
Coraz częściej słychać takie opinie.

I pomyśleć,że z 20 lat wstecz załatwiało się nieraz po znajomości telefon stacjonarny
Może właśnie dlatego, że trzeba było załatwiać po znajomości, to mają jakiś sentyment? Moi rodzice też mają i nie mogą zrozumieć dlaczego ja nie mam. A to takie proste :p
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
grabka napisał:
Może właśnie dlatego, że trzeba było załatwiać po znajomości, to mają jakiś sentyment? Moi rodzice też mają i nie mogą zrozumieć dlaczego ja nie mam. A to takie proste :p
dokładnie sentyment pozostaje



grabka napisał:
Telefon komórkowy to już wystarczająca smycz
faktycznie coraz częściej spotykam się z określeniem smycz
Ja to jak coś robię lub wychodzę to czasami zostawiam telefon i w ogóle mi go nie brakuje
 

lama1980

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Za 29 zł teraz masz darmowe na telefony komórkowe, stacjonarne, smsy i mmsy darmowe a do tego 4Gb internetu.
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Ja bym chętnie używał bo w mieszkaniu nie mam zasięgu. Niestety nie ma takiej możliwości i jak ktoś dzwoni wychylam się przez okno aby złapać zasięg. Nasz blok fajnie wygląda w chwilach, gdy więcej ludzi rozmawia przez telefony. W każdym oknie człowiek z telefonem :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jeszcze w lipcu miałem, ale piorun go strzelił. A w związku z tym Internet.
 

gabryjelka

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja nie używam, moi rodzice też już nie, oboje sie przerzucili na nowe technologie i to dotykowe :D
 
Do góry