Telefon dotykowy

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niedrogiego telefonu dotykowego. Cenowo do 250zł Co polecacie? Nie interesują mnie chińskie podróbki.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Może jakiś samsung, a to musi by telefon nowy koniecznie? Czy może byc używany??

Jak może by używany to moze Galaxy mini powinno sie go gdzieś za tyle wychaczyc, ma ekran dodtykowy androida, i co więcej wygląda naprawde estetycznie i ładnie, wogle ma w sobie według mnie dużo przydatnych rzeczy pomijając już że mnie uwiódł wyglądem;) o czym już wspominałam zresztą
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
A co powiesz na dołożenie 100 zł i wzięcie Samsunga Wave Y? Całkiem dobry i wydajny smartfon za niewielkie pieniądze. To jeden z najtańszych smartfonów na rynku, a w swojej cenie praktycznie nie ma konkurencji. Jeżeli koniecznie ma być coś taniego, to ewentualnie wspomniana Nokia 5230. Nadrabia lepszym wyświetlaczem niż Samsung (choć oporowym, nie pojemnościowym), ale możliwości ma świetne. Właściwie chyba najtańszy smartfon, ale za te pieniądze oferuje multum. Ma niezbyt wydajny procesor, choć Symbian na tych podzespołach nie działa wcale najgorzej. O lepszych grach można właściwie zapomnieć. Aplikacje dedykowane do biegania oczywiście są, nawet autorska Nokii - sports tracker.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Głównie zależy mi na aplikacjach do biegania. Wiem że w tej nokii są też darmowe mapy więc gps też się przyda. W gry praktycznie nie gram na tel wiec to jakoś przeboleje. W najbliższych dniach będę chodził po komisach to pewnie kupię tą Nokie:) W każdym razie dzięki za rady.
 

xeno1735

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
dotyk często pada - na 15 moich znajomych, którzy posiadają telefon z dotykiem, 8 ekranów padło. ;P może pech, nie wiem, ale uważaj. ;P
 
Do góry