Telefon dla mnie

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Planuje wymienić telefon na nowszy, z lepszymi funkcjami. Chce aby była to nokia bo po prostu ta marka przypadła mi do gustu. Telefon ma mieścić się w przedziale cenowym 400-550 zł. Musi mieć odtwarzacz muzyki, dobry aparat no i fajny wygląd. Najlepiej rozsuwany, telefon z klapką nie wchodzi w grę. Wiem że na forum jest sporo speców w tej dziedzinie więc proszę o pomoc w trafnym wyborze telefonu :D .
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Hmm Allegro. Tam wybierasz Nokia. Po lewej stronie masz filtr ze specyfikacjami telefonu. Wpisujesz / wybierasz wartości korzystne dla Ciebie, przedział cenowy i masz wszystko podane jak na tacy :)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
No niby patrzyłem na allegro :p . Możecie mi powiedzieć co myślicie o nokii 5310? Nie ma dobrego aparatu no ale z wyglądu nawet fajna :D
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
SE raczej nie ;) . No ale dobra jeśli już to jaki byś polecała? A co do samsunga to na pewno nie.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Wydaje mi się że na muzyce :p

A tak przy okazji... jeżeli chodzi o tą nokie 5310, to ma może ktoś jakieś zdjęcia robione tym telefonem? Chciałbym zobaczyć jakie są te zdjęcia ;) chociaż wiem że ten telefon nie ma dobrego aparatu.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
A ja też przymierzałem się do kupna Nokii 6500 Slide, jak teraz przeglądam te telefony używane na allegro, to znajdziesz coś ciekawego, w twoim przedziale cenowym. A co do mojego wyboru, to zdecydowałem się jednak na Sony Ericsson'a C702.


Nokia 6500 Slide, moim zdaniem ma atrakcyjny wygląd, aparat całkiem, całkiem, jest lampa błyskowa :D.
 

Distance

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Elbląg
Polecam NOKIĘ 6110
oraz LG KG 800 [dotykowe klawisze] -Mam te cudko i jestem zadowolona!

---------------------------------------------------------------------


ARF_ICON_LOL_by_KiwiesRuleXD.gif
Don't worry, don't cry... Smoke Grass- and Fly :p
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Dotykowe klawisze to nie dla mnie :p a ta nokia no w sumie to nie najgorzej wygląda, ale nie mam tyle kasy na razie :D
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
W Sony Ericssonach z serii W jest duzo lepsza jakosc muzyki niz w nokiach.
POlecam- W590, W910i, W880i, W850i (chyba najlepszy muzyczny SE), C702
 
Do góry