Tego Jeszcze Nie Bylo!allegro Popiera Zlodizejstwo! Zlodziej

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
kto siedzi chociaz minimalnie w allegro wie co sie tam dzieje!
jesli zostaniesz oszukany- to sorry bambo! wysylaja tylko list do tego kto cie oszukal ale reszte to ich serdecznie pier_d_oli! niewazne czy kupisz nowego ciucha a ktos przysyla ci smiecia gorszego niz szmata do podlogi- allegro radzi :"cena > bardz = 50 zlotych- mozesz isc na policje" sami nie kiwna palcem!!!



zobaczcie na to !!! jak allegro wspolpracuje z oszustami !!! http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID...35&start=40


tak sie zastanawiam czy nie odejsc z allegro- dobijaja mnie prowizje i oplaty! sprzedaj sobie cos czlowieku allegro pol kasy cie zezre! ;/ co by sie stalo jesli masz rachunek do allegro na 100- i nie wplacasz?? poprostu odchodzisz z allegro?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mają Twoje dane osobowe. I wtedy potrafia bardzo szybko działać. Zakładaj nowe konta co - 10 zł :D

A co do artykułu oni byli tak samo brudni jak to allegro tylko że się wydało :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Allegro napoczątku przysyła Ci przez kilka miesięcy e-maile z przypomnieniem o należnościach (mam sporo takich e-maili :D), później dostajesz list oficjalny - pocztą polską w którym przy okazji są podane jakieś tam ustawy z kodeksu karnego, a co później to się łatwo domyśleć.

Ja od sierpnia im zawiszam 25zł 01gr :D.

A co do tamtego listu z forum - jak dla mnie to też naciągane.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja bede musiala znow zaplacic 70zlotych;/ masakra- nie zaplacilabym szczerze, tylko ze oni maja wlasna firme windykacyjna;/

jak sprwadzicie loginy tego uzytkownika na allegro to rzeczywiscie! 2sa zamkniete jeden sprzedane cos ponad 15000 rzeczy!!!!! drugi okolo 8000!!! 3 nie pamietam- ale do rzeczy- co do tamtego forum to napisane bylo to dosc dawno temu o ile dobrze pamietam 05,05 !!!!!! - a allegrowicz nadal prowadzi dzialalnosc!!!!
wyslalam mu maila:D z pytaniem jakim cudem jeszcze jest na allegro skoro na forum napisal takie rzeczy i zalaczylam link- zobaczymy co odpisze- napisze wam tutaj
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja bede musiala znow zaplacic 70zlotych;/ masakra- nie zaplacilabym szczerze, tylko ze oni maja wlasna firme windykacyjna;/

jak sprwadzicie loginy tego uzytkownika na allegro to rzeczywiscie! 2sa zamkniete jeden sprzedane cos ponad 15000 rzeczy!!!!! drugi okolo 8000!!! 3 nie pamietam- ale do rzeczy- co do tamtego forum to napisane bylo to dosc dawno temu o ile dobrze pamietam 05,05 !!!!!! - a allegrowicz nadal prowadzi dzialalnosc!!!!
wyslalam mu maila:D z pytaniem jakim cudem jeszcze jest na allegro skoro na forum napisal takie rzeczy i zalaczylam link- zobaczymy co odpisze- napisze wam tutaj
No jak sprzedajesz to chyba musisz zaplacic. Tez chcesz ich oszukiwać. To co placisz na allegro to i tak jest malo. Ale nawet ot ludziom przeszkadza i chcą rolowac. Wiadomo ze koles przeszedl to Ebay to nie bedzie wychwalal allegro.

Najlepiej zakladasz jedną aukcje za zlotowke w wszystkimi przedmiotami i piszesz ze maja sie kontaktowac na gg w celu uzgodnienia przedmiotu z listy. Jak ktos sie zdecyduje zakladasz mu aukcje za zlotowke i nic nie placisz. ;P
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Nie długo im się to ukróci , mają się wziąć za tych handlaży , bo oni przecież nie płacą podatków od sprzedanego towaru. :/
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
W takiej sytuacji -> zwinąć biznes i wiać z kraju :D
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No mnie też wkurzają te prowizje... Ale niestety... W innych portalach aukcyjnych nie pójdą mi tak dobrze przedmioty jak na Allegro :-(
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Od pewnego czasu sam intensywnie używam allegro.
Oczywiście nie płacę prowizji, nie mam najmniejszej ochoty.
I dostałem już list z oficjalnym upomnieniem :D
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja mam sposob zeby unikac takich nie ciekawych zdarzen :D :D , NIE KUPUJE NA ALLEGO CZY EBAYU !!!
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
nie płacisz prowizji przez dłuższy czas - wjeżdża firma windykacyjna. Allegro ma umowę. I wtedy już te zaległości dość znacznie rosną. A z takimi firmami to już żartów raczej nie ma... No chyba że masz fałszywe dane w profilu :p
 

power88

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
nie płacisz prowizji przez dłuższy czas - wjeżdża firma windykacyjna. Allegro ma umowę. I wtedy już te zaległości dość znacznie rosną. A z takimi firmami to już żartów raczej nie ma... No chyba że masz fałszywe dane w profilu :p
he..wiesz co ? ...tyle co ja o allegro czytalem eh.Ale chodzi mi tu o ich firme wyndykacyjna. Zgodze sie przysylaja jakies "wezwanie do zaplaty" ale 1: LISTEM ZWYKLEM < nie maja zadnego potwierdzenia 2. Nie posiadaja mojego pesla itp. to nie moge miec wprowadzic do bazy dluznikow ?(przynajmiej tak na jakims forum wyczytalem ze bez pesla lub nipu mogą "sobie duzo pogadac:"3. Wszystkie takie zawiadomienia powinny byc wysylane poleconym 4. Przysylaja to okolo 1 roku potem daja sobie spokoj. 5. To banda oszustow. 6.To wszystko sprawdzone :)
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Przecież nikt na siłe nie karze tam kupować i sprzedawać. Większość osób wypowiadających sie na forum pisze, ze wie o oszustwach, ale nadal kożysta z Allgero. Ja na szczęście nie miałam nigdy problemów z zakupami tam.
 
Do góry